facebook

Модна ава в контакті!!!

Модна ава vkontakte

Люди, які користуються інтернетом (переважно молодь), майже всі є в контакте. Там є багато додатків: музичні плеєри, гонки, аська, правдоруб, стрілялки, перекладач, тощо. Але зараз хочу зачіпити другу тему.

Недавно, Ваш автор помітив, що люди мають якісь модні аватарки. Як їх робити? І взагалі як знайти цю програму?

Модна ава в контактеАва, скорочено від аватарка - це Ваша фотографія на головній сторінці, невелике зображення (фотографія або малюнок), зазвичай від 16х16px, яке користувач форуму, або блогу використовує разом з ніком (псевдом). Відображається в профілі зареєстрованого користувача форуму або сайту. Може бути як фотографією, так і якоюсь картинкою, яка відображає суть користувача і допомагає максимально правильно створити перше враження у співрозмовника.

На аватарки ставлять все: реальні фото, зірок естради, тварини, політиків тощо, а деколи їх залишають пустими.

Я вирішив попробувати зробити собі також модну аву. Отже, що треба робити:

Перш за все, що Вам потрібно для створення ави це добавити додаток собі сторінку. Це можна зробити наступним чином. Пошукати у додатках друзів і добавити собі на сторінку або пошукати в новинках, переважно вони відображаються внизу або є в інших додатках.

Коли вже добавили, то перш за все ніж почати працювати із додатком, дозвольте додатку всі дії у налаштуваннях.

Зайшовши у програму бачимо з правого боку меню:

Надпись - дозволяє написати текст на фотці.
Рисование - можна добавляти рамки.
Шаблон - можна вибрати тип ави. Вона може мати багато блоків.
Сохранить аву - це думаю ясно
.
Сохранить без надписи.

А ще замітив кнопку внизу Пуск, яка дозволяє перейти у другі додатки.

Вибравши шаблон редагуємо аватарку. Зліва у кутику є блоки. Вибираємо блок і вперед. Тут можна і загружати фотографії з комп'ютера і з контакту. Все, що хочеш.
Зліва у кутику є блоки. Вибираємо блок і вперед. Також можна повертати фоторафію збільшувати, зменшувати. Це все на любителя.

Автор трохи напарився над роботою модної аватарки. Тут трохи злить, що не знаєш який розмір фотки підігнати. Треба врізати, а це займає купу часу і тим відлякує людей. Але, все рівно люди роблять.

Пропоную Вашій увазі оцінити мою роботу(фото). Не знаю, може і у когось краще виходить, але це вже хто як вміє.

Спробуйте!!!. Як на мене прикольно получається, а ще недавно добавили нові малюнки типу Хеловін.
 

коментарів - 16 може ще щось напишете?

 1. Ксю 01.11.2009 пише:

  Мені й самій зажди було цікаво як це робити такі круті ави, є ще й такі, які блищать 🙂

 2. myroslav 01.11.2009 пише:

  у вас надлишок вільного часу? краще вечірком прогулятись ніж на контакті гнити.

 3. Notorious BIG 02.11.2009 пише:

  Ніколи авки собі не підмучував( В контакті стоїть фотка така яка є… Мене шось не пруть всякі там рамочки тупарилі, інша хєрня…Ну базару нема, там дівчата гонять собі на тому, але мене шось то не пре зовсім…Можливо колись у класі восьмому я би ще з тим забавлявся) 🙂

 4. Ксю 04.11.2009 пише:

  краще за все старий, добрий фотошоп.

 5. Маестро 05.11.2009 пише:

  Краще за все це яксна фотка а не галіма Фотожопа))))

 6. Ксю 05.11.2009 пише:

  якісна фотка+фотошоп= супер ава!

 7. Маестро 05.11.2009 пише:

  Супер ава )))) хех))) Якісна фотка + якісний фотоапарат))

 8. Notorious BIG 06.11.2009 пише:

  Ви мене звісно вибачайте…Але просто нен існувало ще сайту де би я не зафлудив, просто натура в мене така, треба десь нагадити, шоб потім спати спокійно. Знаю шо не в тєму, але треба:
  ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД!!ФЛУД!!ФЛУД!!!ФЛУД!!!ФЛУД:)

 9. Pavlik 29.12.2009 пише:

  Якщо в людини аватарка з різними рамочками чи щось подібне то зразу складається меганехороше враження про неї… не розумію навіщо таке робити… а ще бісять аватарки де дівчата показують те що повинен бачити лише її хлопець

 10. neon 06.01.2010 пише:

  Pavlik чемний хлопчик. Ну не стримався 🙂

 11. neon 06.01.2010 пише:

  А щодо гарної фотки+фотошоп цілком згоден. Скромні флеш інструменти не замінять мега-незліченних інструментів фотошопу та можливості тонкої обробки.

 12. Юльчик "Морена" 24.01.2010 пише:

  Інколи такі АВКИ зустрічаєш .що думається:”Напевно фотографувались для “Плей-боя”….ЖАХ на таке дивитись.

  А гарне фото милує око).,

 13. Якщо людина випромінює тепло з середини, то ні крута авка ні фотошоп не потрібні!

 14. Архіваріус 07.07.2010 пише:

  Юлька ☻GIRL_FROM_HELL☻:))) Кілімнік пише: Якщо людина випромінює тепло з середини, то ні крута авка ні фотошоп не потрібні!

  Так наш великий поет Шевченко писав – ” раз добром нагріте серце, вік не прохолоне. 😀

 15. Nestor 07.07.2010 пише:

  краса в простоті. а чим більше наворотів тим страшніше виходить 🙂

 16. БаЯ 21.11.2010 пише:

  Люди хто в контакті ДОБАВЛЯЙТЕСЯ!!!!!!!!Я бая:) 😛
  :rotfl:
  😐
  🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*