facebook

“Гаряча” пора – сесія

Сесія

Ось наступає для студентів ця пора. У кого вона є ще до нового року, а у кого одразу ж після. Ви напевно здогадалися, що сьогодні мова піде про студентську сесію.

Заліки та іспити вже на носі. Студенти згадують, що їм потрібно готуватися до проміжного контролю знань - сесії.

Загалом за навчальний рік є 2 сесії: одна - зимова, друга - літня. Ясно, що і ту і ту ліньки здавати, але потрібно.

Студенти в час сесії бігають як ніколи. Всі хочуть вирішити свої проблеми. В когось є заборгованість по завданнях, у когось по пропущеним заняттям.

Всі знають, що халява закінчилася. Не дурні люди сказали, що від сесії до сесії живуть студенти весело, а сесія всього 2 рази на рік.

У цей час студенти бігають по бібліотеках, шукають інформацію в інтернеті, просять знайомих допомогти.

Сесія складається із заліків і екзаменів. Заліки бувають диференційовані (на оцінку) і не диференційовані (зараховано або не зараховано). Якщо залік на оцінку, то вже по веселіше. А якщо зараховано, то можна схалявити. Здаш на оцінку три, то все рівно буде зданий залік. А якщо Ви ще на платному навчанні, то здасьте. Закладу освіти не вигідно, щоб Вас вигнали.

Щоб здати добре сесію треба не спати, а готуватися. Є багато варіантів здачі сесії:

1. Все вивчити.
2. Робити шпаргалки.
3. Заплатити викладачу.

Ясно, що все вивчити, то дуже важко. Але, є така річ ще як фарт. Деколи почитаєш два білети і пофартить, випаде той що потрібно.

Пам'ятаю в мене був випадок знав вроді всі білети, а випав якраз той, що я не почитав. Так що вивчити, то річ така.

А ще є дуже хороший спосіб. Коли читаєш і не лізе в голову нічого, то треба кинутися того діла. Положити конспект під подушку і лягти спати. Ранком стаєш - все знаєш. 🙂

Ясно, що якщо цілий рік семестр нічого не робив, то 1 варіант Вам не підійде.

Що стосується шпаргалок, то напевно не має такого студента, щоб їх не робив. Студенти беруть питання, розбивають на частини і роблять. Потім перексерюють і діляться шпаргалками. Так витрачається менше часу на їх підготовку.

Якщо їх зробив, то ще не означає що вже написав екзамен чи залік. Потрібно вміти ще і списати з неї, щоб викладач не побачив. Але, то вже виробляється досвідом. Чим досвідченіший студент, тим вправніше списує.

3 варіант - найпростіший. Дати хабар викладачу - це не проблема. Хоч багато зараз говорять, що цього зараз не має, але не варто лукавити. Хабарі були, є і будуть. Рідко який викладач не бере грошей.

Але, діло не в тому. Студенти привикають до цього і не хочуть нічого робити. Кажуть: "Та нащо щось робити? Та дам гроші і не буду мати проблем".

Не спорю ліньки щось робити. Але ж ми бачимо які потім спеціалісти виходять. Приходиш до лікаря, а він зовсім не розуміється ні в чому. Таких прикладів є повно.

Але, кожна людина собі хазяїн і знає, що вона робить.

Все-таки головне питання даного часу для студентів - це здати сесію. 🙂
Публікації по темі:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. zars 26.12.2009 пише:

  Ті студенти, що вчаться не мають проблем із здачею заліків та іспитів. А тормознута тупізна сама, як правило, намагається втулити хабаря викладачеві (при чому це скоріше не “хабар”, а – милостиня, бо воно ліниве, тупе і бідне).
  “Учітеся, брати мої…”

 2. bankiduki 26.12.2009 пише:

  Якби ви вчились так, як треба,. То й мудрість би була своя. А то залізите на небо…..

 3. myroslav 26.12.2009 пише:

  хм, ніколи хабаря не давав, сесію терпіти не можу, відаолікає від роботи капець.

 4. Narcus 02.01.2010 пише:

  Да сесія то є то, спочатку сидиш на тих парах смієшся зі всіх, а то бувало в парку в деберц грали-ото були часи-чи футбол на площадці під час пар!!! а от коли приходила сесія наставав час навчання-переписування конспектів,підготовка шпаргалок 🙂

 5. Notorious BIG 06.01.2010 пише:

  Наркус…..ти бабай темний! я також в деберц грав на століках всю дарогу, а потім блін бігав по корпусах “здавав” різні предмети 🙂 Шось ти Мішаня якийсь падазрітєльний, та і впринципі давно вже мені когось нагадуєш 🙂

 6. Narcus 06.01.2010 пише:

  Ти шо в Києві вчився??? 🙂

 7. Notorious BIG 18.01.2010 пише:

  Я ДУМАВ ТИ ПРО ЛКА, ТА ПРО ПАРК ЩО БІЛЯ НЬОГО!!! 🙁 І ПЛОЩАДКА ФУТБОЛЬНА ТАМ ТАКОЖ Є!!!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*