Карпати 1-0 Ворскла - Блог про Львів

Карпати 1-0 Ворскла

Герой матчу

Львівські Карпати нарешті здобули перемогу перед своїми вболівальниками. У черговому турі була подолана полтавська Ворскла. Гра закінчилася із рахунком 1-0.

Востаннє Карпати перемагали на своєму полі ще 4 жовтня. Тоді львів’яни здолали Закарпаття із рахунком 1-0. Майже через два місяці історія повторилася. Знову перемога із рахунком 1-0, і знову гол на останніх хвилинах. Але, про все по порядку.

В Україні такий регламент, що до зимової перерви команди мають зіграти ще 2 тури. Отже, сьогодні Карпати грали матч вже другого кола.

До матчу команди підійшли у однакових настроях. У минулому турі як Ворскла, так і Карпати зіграли внічию. А ні одна, ні інша команда втрачати очок у цьому матчі не хотіли. Тим паче, що Ворскла цього року відчула смак єврокубків і хоче знову туди потрапити. Карпати мають таку ж мету.

Суперники підійшли до матчу у оптимальних складах. У Карпатах не було лише дискваліфікованого Годвіна.

Сама гра розпочалася туго. Команди вроді бігали, але грали якось кволо. Статистика матчу говорить наступне:

Удари (у ствір): 4 (2) – 7 (2).
Кутові: 2 – 4.
Офсайди: 2 – 0.

Як бачимо Ворскла перевершила Карпат у цьому плані. Але, як кажуть результат залишається, а гра забувається.

Серед небезпечних моментів у першому таймі варто виділити момент Марковскі (Ворскла). Він на 26 хвилині пробивав по воротах і лише штанга спасла господарів. У Карпат виділити не було що.

Також читайте:   Футзал. Підсумки виступу команди "Нові Імена" у першому колі змагань другої ліги

І тут наступила 45 хвилина. Матвєєв у складі полтавчан збиває у штрафній Кузнєцова – пенальті. Отут почалося найцікавіше. Тренер Ворскли як вилетів на поле і почав лаятися, що всі знайомі мені дзвонили і питалися хто-то так травить. Але, ладно.

Пенальті вирішив бити потерпівший. Удар – воротар гостів парирує. Ну не вмієш бити – не лізь.

Другий тайм гра така ж. Але, вже Карпати мали суперооооооооооовий моментище. Голодюк вийшов сам-на-сам із воротарем гостей, але пробив невдало.

Все перераховувати не буду. Удари були як у одних, так і у інших. Здавалося, що матч так і завершиться сухими 0-0. Аж тут наступила 83 хвилина.

Карпати заробляють штрафний і Артем Федецький (на фото) вколочує м’яч у сітку воріт. Ну, нарешті. Напевно не один вболівальник сказав так після цього.

Полтавчани хотіли врятувати матч, але ні часу, ні сил не вистачило.

Повністю небезпечні моменти і гол Ви можете подивитися нижче:

У підсумку мінімальна перемога Карпат, яка дозволила Карпатам набрати 24 очки і зрівнятися по очках із Донецьким Металургом і Таврією. Правда ці команди свої матчі ще проведуть.

Наступну гру Карпати проведуть 13 грудня. На виїзді львівська команда буде грати із Донецьким Металургом.

У статті використано фото з сайту fckarpaty.lviv.ua.