Шахтар 0-0 Брюгге - Блог про Львів

Шахтар 0-0 Брюгге

Шахтар - Брюге

Сухою нічиєю закінчився матч п’ятого туру Ліги Європи між донецьким Шахтарем і бельгійським Брюгге. Але, це для гірників лише втішний матч, бо вони вже давно вийшли у наступний етап.

Сама гра для українських футболістів майже нічого не вирішувала. Шахтар ще у минулому турі вийшов у наступне коло змагань. Залишався тільки престиж і локальні завдання типу взяти одне очко у двох матчах, щоб забезпечити собі перше місце у групі.

Гості ж навпаки боряться із французькою Тулузою за вихід із групи і очки їм потрібні як повітря.

Про саму гру розказувати щось навіть не хочеться. Коли завдання виконані, то надихнути футболістів на результат важко. Але, все-таки були надії, що на славнозвісній ДОНБАС-АРЕНІ Шахтар знову здобуде перемогу.

Перед матчем всі збігалися на думці, що Луческу (тренер Шахтаря) випустить резервних футболістів, щоб вони відчули смак єврокубків, але ні, вийшли всі основні гравці.

Початок матчу був трохи тугим. Небезпечних моментів не було. Гра носила якийсь прагматичний характер. Шахтар як завжди заволодів центром поля і катав м’яч біля штрафної. А що ж Брюгге? Вони грали як збірна Греції. Вся гра від захисту.

Перший момент виник на 17 хвилині – пробивав Жадсон, але воротар відбив м’яч. А на 19 і 28 хвилинах супер моменти мали бельгійці, але П’ятов виручив.

Перший тайм так і закінчився 0-0.

Також читайте:   З ким зіграє Металіст в Лізі чемпіонів?

У другому таймі здавалося, що все-таки голи будуть, але така ж сама картина. Шахтар атакує, а бельгійці захищаються і зрідка контратакують. Наперед скажу, що Сонк із Брюгге мав супер момент. Знову у захисті щось начудив Кучер, але пронесло.

Донеччани також мали моменти, але не реалізовували. Дуже небезпечними були удари із далека. А момент на доданих хвилинах матчу Маріуш Левандовськи напевно буде пам’ятати ще довго. Після навісу Срни поляк зобов’язаний був забивати, але схибив.

У підсумку сухі і нудні 0-0.

Ясно, що Шахтар мав перемагати. Ви подивіться тільки на статистику:

Удари (в ствір): 14 (3) – 4 (3).
Кутові: 7 – 4.
Офсайди: 1 – 0.

Фрагменти поєдинку Ви можете переглянути нижче:

Але, так буває. У футболі існує ще така річ як фарт. Сьогодні він від нас втік.

У іншому матчі групи французька Тулуза із рахунком 1-0 обіграла явного аутсайдера групи сербський Партизан.

Турнірна таблиця перед останнім туром виглядає наступним чином:

1. Шахтар – 13 очок
2. Брюгге – 8
3. Тулуза – 7
4. Партизан – 0

Наступні матчі у нашій групі відбудуться 16 грудня. Донецький Шахтар гостюватиме у Партизана, а справжня битва напевно відбудеться у Бельгії, де Брюгге розіграє путівку у наступний етап із Тулузою.

У статті використано фото із сайту shakhtar.com.