facebook

Фільм “Шерлок Холмс”

Шерлок Холмс

Вчора вдалося вибратися в Кінопалац ім. Довженка та переглянути прем'єру пригодницького детективу "Шерлок Холмс" від Гая Річі. Знаменитого детектива зіграв Роберт Дауні-молодший, а роль доктора Ватсона виконав Джуд Лоу. Відразу хочу застерегти, що такого Холмса, якого я побачила у фільмі, абсолютно не можна порівнювати з Холмсом із книг Артура Конан Дойля та з радянського фільму.

Шерлок Холмс

І начебто все по-старому: місіс Хадсон (хіба-що, здається, трохи замолода), доктор Ватсон з рижими вусами, впертия як осел інспектор Лестрейд, красуня Ірен Адлер, але сам Холмс - це щось... Новий Холмс - молодий, харизматичний, смішний і дуже привабливий. Але все-таки це Холмс. Все на місці: дедуктивний метод, люлька, скрипка, несприйняття всяких відчуттів, стрілянина з револьвера, апатія від відсутності загадок і навіть пряме цитування яскравих фраз детектива з оригінального твору!

Шерлок Холмс

Доктор Ватсон у виконанні Джуда Лоу - просто чудовий. На противагу Холмсу — він спокійний, врівноважений, майже як одружений чоловік 🙂 Разом з тим, він схильний до азартних ігор і не мислить себе без пригод, в які його постійно втягує Шерлок Холмс.

Шерлок Холмс

Коротко про сам фільм. Самий знаменитий в історії детектив Шерлок Холмс разом зі своїм вірним соратником доктором Ватсоном береться за справу, яку йому замовляє таємничий незнайомець. Суть справи в тому, що з кладовища зникло тіло лорда Блеквуда, який повісився пару днів назад... Загадка полягає в тому, що Блеквуд - автор змови, метою якої є знищення Великобританії. Головного негідника - лорда Блеквуда - зіграв Марк Стронг.

Шерлок Холмс

Любителям жанру має сподобатися Лондон з Тауерським мостом, який тільки будується, доками, Парламентом, лондонською каналізацією, все в сірих тонах. Акторська гра — вище всіляких похвал. І Дауні-молодший, і Лоу, і Стронг - всі вони змогли викликати саме ті емоції і думки, які і повинні викликати їх персонажі.

Окремі кадри з фільму "Шерлок Холмс" ви можете переглянути нижче:

P.S. Хочу відзначити, що новий фільм "Шерлок Холмс" - абсолютно свіже бачення твору Конана Дойля, і воно доволі цікаве, на мій погляд. Раджу обов'язково сходити в кінотеатр і подивитися цей фільм.
Публікації по темі:

коментарів - 17 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 26.01.2010 пише:

  Пригоди Шерлока Холмса прочитав майже всі. І звісно бачив серіал у виконанні радянських акторів. Відповідно є своя думка відносно побаченого. А свою думку висловлю після того як побачу нову екранізацію. Запрошую в суботу Воробуса та Ноторіуса, а також всіх учасників форуму разом переглянути нову версію.

 2. zars 26.01.2010 пише:

  Пляшку брати?

 3. Архіваріус 26.01.2010 пише:

  zars пише: Пляшку брати?

  Так обов’язково, і не одну, а декілька і ще шмат сала та часник з цибулею.

 4. Lanagur 26.01.2010 пише:

  Я також прочитала Шерлока всього, а коли побачила фільм, в голос Ліванова влюбилась зразу, він ще озвучував мультик про дівчинку, яка з’їла варення і спихнула все на кішку. Але сучасний фільм треба також передивитись. Я так зрозуміла сюжет буде зовсім новим. zars , тебе перший раз в кіно запросили? бери пляшку, закуску і вудочку з ластами.

 5. Vorobus 26.01.2010 пише:

  Як-то кажуть: “ЕЛЕМЕНТАРНО ВАТСОН”

 6. zars 27.01.2010 пише:

  Для Lanagur:Класно! Я – в ластах з вудочкою, ти – убілому халатику та касєтою із записом голосу Ліванова. Архіваріус з Воробусом, стопудово, на п’янку візьмуть тільки тебе. І чому мені так не фортить.

 7. Lanagur 27.01.2010 пише:

  zars, чого ти жалієшся? сам свого щасття не розумієш, та з такою компанією та на таке кіно….. та під горілочку……ще люди підтянуться, невідомо в чому і з чим Ноторіус прийде. Вечір обіцяє бути несумним)))))

 8. zars 27.01.2010 пише:

  Голевне, щоб Ноторіус не рийшов у сорочці з довгими рукавами, а у Воробуса не були порвані шкарпетки. А як підтягнеться neon, то всі вип’ють рівну кількість горілки і з’їдять однакову кількість шматочків сала – адже це справедливо. Я єдиний буду просити на соточку більше – бо в ластах ноги мерзнуть.

 9. Lanagur 27.01.2010 пише:

  zars)))))) як прийде neon, то випити не дасть нікому, це ж вам кінотеатр, а не забігаловка, перш ніж зайти в зал ти здаш в гардероб вудочку, а ласти ретельно треба буде витирати при вході, порвані шкарпетки будуть зашиті, Ноторіуса без супроводження санітара не пустять взагалі

 10. zars 28.01.2010 пише:

  Для чого санітар? З нами ж медсестричка буде.

 11. Lanagur 28.01.2010 пише:

  zars , я з буйними пацієнтами справ не маю

 12. Notorious BIG 30.01.2010 пише:

  Lanagur пише: zars , я з буйними пацієнтами справ не маю

  Маєш лише двох дітей…також буйних…від буйного напевне! 🙂

 13. Lanagur 30.01.2010 пише:

  Notorious BIG, наговорюєш на нашу сім’ю, та в нас мир і тиша, а то шо у сусідів від нас нервовий тік, так ми не винні, шо вони таке слабеньке здоров’я мають

 14. старий пес 09.02.2010 пише:

  А на курча то таку білібірду дивити сі! Ліпше сі подивлю як цьотка Марійка в клюбі на танціх сраков крутит, най го вдре!

 15. Notorious BIG 09.02.2010 пише:

  Воробус, та в того двортер’єра підзаборного ще більш хвора голова ніж в мене…шось не бачу в магазині на твому блозі намордників, а пасувало би 🙂

 16. Архіваріус 10.02.2010 пише:

  Notorious BIG пише: Воробус, та в того двортер’єра підзаборного ще більш хвора голова ніж в мене…шось не бачу в магазині на твому блозі намордників, а пасувало би

  Може тому псискові пару застриків від сказу тра зробити, бо на Кульпарківску його не візьмут. Ну а вуйка свого на сорочці бачив с?

 17. zars 10.02.2010 пише:

  Архіваріус
  Може тому псискові пару застриків від сказу тра зробити, бо на Кульпарківску його не візьмут. Ну а вуйка свого на сорочці бачив с?

  Рагуль, та й годі…

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*