facebook

Google випустив четверту версію браузера Chrome

Google Chrome 4

Компанія Google повідомила на своєму блозі http://googleblog.blogspot.com/ про офіційний випуск четвертої версії популярного браузера Chromе. Перевагами даної програми над іншими браузерами Інтернету (наприклад, Internet Explorer 8 чи Mozilla Firefox) є підвищена безпека, висока швидкість та стабільність роботи, а також досить простий інтерфейс.

Також на блозі Гугла було повідомлено, що система оновлень автоматично переведе користувачів Google Chrome 3 на четвертую версію вже на початку лютого.

Коротко про історію браузера. Компанія Google випустила першу версію Chrome 1.0 ще 11 грудня 2008 року. А бета-версія Chrome 4 з'явилася в листопаді 2009 року.

Нові можливості програми Google Chrome 4 - це синхронізація закладок між декількома комп'ютерами, а також можливість розширення функціональності браузера. Разом з виходом нової версії браузера була запущена галерея на півтора тисячі доповнень, які можна вибирати та встановлювати в своєму Google Chrome 4.

інтерфейс Google Chrome 4

Для продвинутих юзерів в четвертій версії браузера удосконалена підтримка HTML 5, також додано підтримку програмного інтерфейсу Web SQL Database, який позволяє зберігати дані на комп'ютері користувача. Ще, як кажуть гуглівці, було покращено обробку сценаріїв JavaScript.

Поки що Google Chrome 4 можна завантажити лише для операційної системи Windows, а версії для Linux та Mac проходять бета-тестування.

Завантажити нову версію Інтернет-браузера Google Chrome 4 можна за цим посиланням: скачати Google Chrome 4, а також через розділ "Програми для роботи з Інтернетом" на нашому сайті.

P.S. Забув сказати, що програма безкоштовна 🙂
 

коментарів - 14 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 01.02.2010 пише:

  Дякуємо Jorgenu за цінну інформацію. Завдяки Jorgenu багато ” чайників” мають можливість просвітити свої темні голови.

 2. Narcus 01.02.2010 пише:

  Да наші люди полюбляють халяву 🙂

 3. Notorious BIG 01.02.2010 пише:

  Подякував! Вже встановив! ВОНО НАВІТЬ РОБИТЬ 🙂

 4. neon 01.02.2010 пише:

  Все шо завгодно, лиш б не IE. А щодо html 5, то не знаю чи хтось це помітить. Навіть WordPress, на якому стоїть цей блог, генерує сторінки XML.Але ще раз повторюю: тільки не IE. Ще раджу Воробусу поставити спеціальний плагін, який не дає користувачам IE (хто не пойняв інтеренет іксплорер), переглядати сайт, а пропонує загрузити альтернативні браузери, в тому числі і хром. Знищимо майкроософт сьогодні!!!!!

 5. Notorious BIG 02.02.2010 пише:

  І все таки це фігова прога! Багато яких веб узлів не відображає, або відобрадає не корректно 🙁
  для прикладу неможливо грати у http://www.combats.com !!!

 6. Нічо так бравзер, але попередні версії трохи глючні якісь. Наприклад, при швидкому переході з однієї вкладнки на іншу видає білий екран, а за кілька сек. вже з’являється сайт.

 7. Gena Bukin 02.02.2010 пише:

  neon пише: Ще раджу Воробусу поставити спеціальний плагін, який не дає користувачам IE (хто не пойняв інтеренет іксплорер), переглядати сайт, а пропонує загрузити альтернативні браузери, в тому числі і хром.

  Неон, а чого собі такий плагін на блог не поставиш? А то я захожу на нього через Internet Explorer, а він нормально відкривається 🙂

 8. neon 04.02.2010 пише:

  Шановний Генадію. Я намагатимусь відповісти на Ваше питання якомага зрозуміліше. Отже почнемо з того, що на більшості блогів, як у мене, чи у Воробуса є так-звані рахівсники або лічильники. Вони собі тихенько рахують кількіть унікальних відвідувачів на лінії, за день, за добу, за тиждень, за місяць та за весь час. На цьому блозі такий рахівник знаходиться у футері, себто внизу сайту. На моєму блозі такий рахівник знаходися у сайдбарі себто в правому краю сторінки. Отже Шановний Генадію, Ви можете самі провести експеремент. В кінці дня зайдіть на блог Воробуса, та на мій блог та перепишіть дані рахівників за день. Якщо Ви це зробите, Ви зауважите, що кількість унікальних відвідувачів на моєму блозі набагато менша ніж на блогзі Воробуса (це повязано з катастрвофічною відсутністю часу для роботи по розкрутці ресурсу, але не в цьому суть питання). Отже на сайті Воробуса буває до 700 унікальних відвідувачів в день. Тобто, приблизно 500 відвідувачів з дня у день повертаються на цей сайт, знають що він цікавий, авторитетний і таке інше, тобто знають куди вони йдуть і що їм конче необхідно туди попасти. Попросту кажучи Ви знаєте де продають смачну піцу, і якщо цю піцерію перенесуть до прикладу на Схів, Ви все одно будете туди їздити. А якщо піцерія вже на сихові і Ви не знаєте шо там і як, вірогідність 90%, що ноги Вашої там не буде.
  Зробимо з цього всього умовивід. Якщо пан Воробус поставить собі плагін, про який говорилося вище, 90% його користувачів таки поставлять собі вищезапропоновані альтернативні браузери. Якщо я зараз на свій нерозкручений блог поставлю цей плагін, то я втрачу 90% своєї і так не великої аудиторії.
  І якщо говорити тут двома словами, то вся справа в розкрутці та у психології.

 9. Gena Bukin 04.02.2010 пише:

  neon пише: Шановний Генадію. Я намагатимусь відповісти на Ваше питання якомага зрозуміліше.

  Неон скажи таку річ! бачу ти мало коментуєш спортивну тематику. Скажи не в обіду Воробусу а чому? Ти вважаєш що вона непотрібна чи нецікава для тебе? 🙂 Чи просто в ньому не розбираєшся?

 10. neon 04.02.2010 пише:

  Здається Генадію я Вас розумію. Якщо хтось говорить якусь розумну єрунду, значить він тощий зачуханий змордований дохлячок з очочками 3см. товщини. Спішу вас повідомити що я не підпадаю під цей портрет. Хоча і такі випадки бувають і я їх знаю. Як що б ми були знайомі, Ви б помітили, що існує суттєва різниця між тим, як я говорю в реальному житті, і тим, як я пишу. Просто і такі казуси бувають. От наприклад мій знайомий заікається що ні слова не поймеш, а як співати почне, то таке враження що оперний співак. Ну Ви розумієте про що я: талант слова не сховаєш і не пропєш.
  Ще мені здається, що Ви мене бажаєте викликати на свою територію і там завалити мене по спортивній темі. Це просто моя здогадка яка може бути помилковою.
  Отже спорт. Я належу до тих людей, які спорт люблять, проте займатися ним, а не дивитися та обс…говорювати чужі помилки. Люблю грати настільний теніс, пляжний волейбол, плавати. Зараз до прикладу ходжу кататися на ковзанах. Можливо Ви не вважаєте це спортом, проте травми там можна заробити досить спортивні.
  Але все таки я вам сказав неправду. Люблю дивитися класичне раллі. Якщо не помиляюся Себастіан Льоб діючий чемпіон.

 11. Gena Bukin 04.02.2010 пише:

  neon пише:
  Ще мені здається, що Ви мене бажаєте викликати на свою територію і там завалити мене по спортивній темі. Це просто моя здогадка яка може бути помилковою.

  Неон та перестань ніхто тебе валити не буде!!!! Просто питання задав. я теж люблю спорт як ти помітив. А, описую його бо деколи Наші спортсмени так грають, що аж не можу щоб не розкритикувати. В політиці як і у спорті все роблять гроші. От скажімо футбольні клуби для прикладу. Маєш гроші – ти гарно граєш, показуєш результати. Нема – відповідно ідуть з команди гравці, тренери. Спорт став комерційним. Колись дід мій розказував всі були свої. Не було легіонерів. А то тепер футзальна збірна Азербайджану виставила на чемпіонаті Європи бразильців. Ну де таке може бути?
  Доречі Неон як відносишся до керлінгу. Я чекаю олімпіаду думаю дивитися цей вид спорту. 🙂

 12. Gena Bukin 04.02.2010 пише:

  Доречі неон що скажеш про аську вконтакте???

 13. bdzhilka 20.07.2011 пише:

  хороший браузер – тільки ним і користуюся!!! 😉

 14. bdzhilka 20.07.2011 пише:

  але не 4-ю версією, звісно ж. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*