facebook

Ми із майбутнього-2

Ми із майбутнього-2

Фільму, фільму, і ще раз фільму.

Продовжуємо розповідати про найцікавіші фільми, які виходять на світових і вітчизняних екранах .

Сьогодні вибір редакції Воробуса впав на кіно – Ми із майбутнього -2 (оригінальна назва Мы из будущего-2).

Прем’єра цієї стрічки відбудеться 18 лютого, але на широкий екран в Україні вона не попаде.

Що це за фільм і чому розгорівся скандал навколо цієї стрічки?

Фільм являється продовженням першої частини, яка так само називалася, але хіба без приставки 2. Перша частина вийшла на екрани ще у 2008 році. Чесно навіть не думав, що буде продовження, але як бачимо буде.

Та міністерство культури нашої країни заборонило показ цього фільму у кінотеатрах.

Відділ держрегулювання кіновідеопрокату Мінкультури, який видає прокатні посвідчення, виніс вирок картині. «Близько місяця назад Наші експерти переглянули фільм і не рекомендували його для показу на території України.

У чому справа?

На думку експертів стрічка може травмувати психіку і національні почуття українського народу.

Частина експертів схильна вважати, що після виходу фільму відносини між Україною і Росією погіршаться. Скандал можуть роздути до міжнародного рівня і подати на творців фільму до суду.

Експерт Юрій Ритенко відзначив, що стрічку не можуть випустити на широкі екрани, тому що вона порушує відразу кілька пунктів документа, яким керуються при видачі ліцензії фільмів. У даному випадку експерти вважають, що фільм пропагує фашизм і неофашизм, принижує націю і особистість за національною ознакою.

Ну що ж, це їхнє право, заборонили значить так треба. Але, непоказ фільм у кінотеатрах не означає, що люди його не подивляться. Ну скажіть, що не має інтернету чи не продаються піратські копії фільму?

Тепер до самого фільму.

Фільм зроблений у Росії. За жанром – бойовик, вестерн, воєнний фільм.

Режисерами «Ми із майбутнього-2» є Олександр Самохвалов і Борис Ростов

У ролях:

Ігор Петренко - Борман
Катерина Клімова - Ніна
Володимир Яглич – Череп
Олексій Барабаш - Тара
Дмитро Ступка - Серий
Іван Краско
Дмитро Дячук - воїн
Владислав Резник - майор

Сюжет фільму наступний:

Сучасні хлопці опинилися у вирі грізних подій 1944 року, побувавши в полоні УПА, Радянської армії і уникнувши загибелі від рук фашистів.

Двоє з них знайомі нам по першій частині картини - Череп і Борман, двоє інших - молоді українці Таран (Олексій Барабаш, «Весілля») і Сірий (Дмитро Ступка). Українці ведуть себе як націоналісти і до росіян ставляться насторожено.

Але 44 рік все змінює. Двом українським хлопцям з майбутнього «упісти» пропонують розстріляти мирних жителів, яких зігнали в яму (туди ж кинули і Черепа з Борманом). Але Таран і Сірий відмовляються, і всі четверо здійснюють втечу. А до фіналу картини вже є спаяна команда братів-слов'ян.

Пропоную Вам подивитися фрагменти цього фільму у наступному відео:

Ось такий він цей скандальний фільм. Прем’єра вже скоро – 18 лютого.
Публікації по темі:

коментарів - 11 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 17.02.2010 пише:

  Всі російські фільми про події, які відбувалися під час Другої світової війни, в більшості випадків брехливі і неправдиві. В основному вони показують велич російського народу, та ще показують виродка- Сталіна з позитивного боку. Сталін – це душогубець, ім’я, якого можна згадувати лише як прокляття.
  Перемогу над фашизмом здобував народ, а лаври приписали якомусь виродку.

 2. Stakeholder 17.02.2010 пише:

  “Двом українським хлопцям з майбутнього «упісти» пропонують розстріляти мирних жителів, яких зігнали в яму” – a бoрщ з мaлeнькиx дiтeй вoни тaм нe вaрили? якщo вжe рoзпoвiдaти iстoрiю xвoрoби гeбeшниx прoпaгaндистiв тaк дo кiнця… всe яснo з цим фiльмoм, дoбрe щo зaбoрoнили, тe щo пiрaтcькi вeрсiї всeoднo будуть дoступнi цe зрoзумiлo, зaтe нaглa кaцaпськa мoрдa, якa рoзрaxoвувaлa принижуючи i oббрixуючи укрaїнцiв нa їx жe тeритoрiї щeй збивaти нa цьoму кaсу, нiчoгo нe oтримaє

 3. zars 17.02.2010 пише:

  В Україні мало б розвиватися українське національне кіно, де б культивувалась ідея перемог укрїнської зброї від часів князя Данила Галицького, гетьманів Богдана Хмельницького, Івана виговського до військ Української Галицької та Української Повстанської армій. Нажаль, жидівська фінансова еліта нашої держави не зацікавлена давати кошти на подібні речі. Сама ж державна політика в галузі ідеології прогнила настільки, що нездатна захистити свій інформаційний простір від нападів антидержавних чинників. Тому пропоную Воробусу не звертати увагу прогресивнї громадськості сього блогу на чергову чухню кремлівської ідеології і тим самим долучитися до національно-патріотичного конструктиву формування загальнолюдських цінностей. СЛАВА УКРАЇНІ!

 4. Shati 17.02.2010 пише:

  Пропоную краще переглянути фільм “Гостя з майбутнього”, в якому школярка Аліса Селєзньова рятує галактику від злих космічних піратів, не давши їм викрасти мєлафон… Це справжнє кіно про дружбу!

 5. Анрі 18.02.2010 пише:

  Бачу тут всі однодумці) цікаво…ж коли якийсь москалик залізе і наваняє на нас всіх есесавцев і прєдатєлей і що мене особливо радує бєндеравцов))))
  я не бачив першої частини і другої не дивитимусь і взагалі… часу в житті не так багато щоб дивитись різну бурду… а ще й таку ворожо налаштовану… так і взагалі.
  заборонили тай чудово!

 6. russo turisto 18.02.2010 пише:

  Никто здесь не ваняет, а если фильм херовый, то никто с этим не спорит. А предателей везде достаточно.

 7. Роман 18.03.2010 пише:

  Я бачив першу частину. Там такая Шурачка… ой вейз мір… І вермахтівський спецназ показаний чудово – за п’ять секунд злапали совкових лохів без зайвого шуму. Це вам не “Enemy at the Gate” – такий собі лубок про совок. Звичайно, росіяни нічого хорошого зняти не можуть – у них глядач на таке не піде. Так, веселеньке кіно про совєцько-русскій патріотизм.

  А другу частину дивитися не буду. Краще перегляну американського “Тараса Бульбу”. Там “наші” в косоворотках, проте – перемагають 🙂

 8. рома 23.01.2011 пише:

  Слава УКРАЇЇНІ.Героя Слава!Смерть маскалям.Зробили наших героїв варварами.

 9. Архіваріус 23.01.2011 пише:

  рома пише: Слава УКРАЇЇНІ.Героя Слава!Смерть маскалям.Зробили наших героїв варварами.

  Москаль завжди намагався показати українців у чорному кольорі. Бо наші герої боролися проти них.По сьогоднішній день вони ніяк не хочуть признавати Україну. Але я вірю, що Україна все ж повстане з небуття і ми будемо гордитися тим, що ми УКРАЇНЦІ. Слава Україні!

 10. bodia 15.03.2011 пише:

  http://www.youtube.com/watch?v=aDxTwrR9UlI – І цей фільм ти захищаєш? Мдя..

 11. Архіваріус 16.03.2011 пише:

  bodia пише: http://www.youtube.com/watch?v=aDxTwrR9UlI – І цей фільм ти захищаєш? Мдя..

  Чергова пострадянська, кегебістська, російсько-шовіністична мулька москалів, які цілий час хочуть показати український народ в ролі есесівців, хоча насправді вони є есесівцями. Наших героїв російська влада підступно убивала, а скількох голодом заморила та стратила в Гулазі. Хлопче, будь в першу чергу патріотом своєї землі і вмій відрізнити зло від добра, брехню від правди. А москалі ще ніколи не приносили на нашу землю добро.
  Свого часу Богдан Хмельницький зробив велику помилку, за яку вже на протязі більш як 350 років розплачується український народ.
  І знову наголошую, що український народ найде в собі сили і позбудеться москалів. Слава Україні!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*