facebook

Як кинути курити

Кидаємо курити?

Проблема куріння була, є і буде завжди. Як не боряться із цією звичкою люди та все рівно курять і тим самим псують собі здоров’я.

У попередніх статтях я вже розказував про куріння, його вплив на організм людини.

Сьогодні попробуємо дізнатися як кинути курити? Що для цього потрібно?

Ви думаєте, що кинути курити це так легко. Нічого подібного. За статистикою 20-30 % курців ніяк не можуть позбутися цієї залежності, хоча не проти були би кинути шкідливу звичку. Навіть 20 листопада святкують всесвітній день боротьби із курінням, бо це дійсно проблема всього людства.

Люди кидають курити по різним причинам. Когось не влаштовує ціна пачки цигарок, когось починає мучити хвороба, кашель, хтось просто із власної волі, бо каже, що це прикол.

Вчені визначили дуже просту формулу за якою можна дізнатися наскільки Ви залежні від сигарет, а саме потрібно кількість сигарет, які Ви курили за день помножити на 12. Тут існує такий показник як 200. Якщо після множення він більший за нього, то у Вас серйозні проблеми, а саме велика залежність від цигарок

Ніхто не каже, що кинути курити нереально, але що не скажіть важко. Просто треба мати велику силу волі і все. Тільки Ви і ніхто інший може Вас заставити кинути цю звичку.

Дуже дієвий спосіб це звернутися до лікарів. Вони будуть з Вами проводити як психологічні так і фізичні вправи. Назначать Вам відповідний курс лікування. Але, що лікарі? Треба пробувати все робити самому, а саме спочатку попробувати лікуватися народним методами.

Попробуємо зараз описати деякі із них:

1. Просто взяти і кинути курити. Перебороти себе і сказати: «Ні курінню». Таких людей дуже мало є або вони страждають не дуже сильною залежністю.
2. Як альтернативу курінню можна використовувати цукерки, переважно льодяники або гризти моркву. Ще можна їсти яблука чи груші.
3. Написати собі на листочку про шкідливість куріння і положити на видне місце. І кожен раз коли Ви будете бачити це у вас буде огида до куріння.
4. Їсти насіння соняшника. Кажуть курці – це люди, що чимось нервуються. Приклад, футбол. Дивишся і ходиш курити що 5 хвилин. Краще купити собі насіння і гризти.
5. Курити кожного дня по одній сигареті менше чим скажімо вчора. Так Ви дійдете до однієї, а потім до нуля.
6. Ховати цигарку в іншому місці, а скажімо Вам стане ліньки і Ви не захочете йти за ними.
7. Жінкам завагітніти. Тоді може вони будуть піклуватися про свого малюка.
8. Скористатися порадою відомого діда Віщуна:

9. Не ходити під час кидання куріння на гучні п’янки, бо можна зірватися і почати знову курити.
10. Звернутися до ворожок може щось порадять або до лікарів.

Ще добавлю, що колись читав у газеті «Бабушка» рецепт від куріння, ось він:

Нарвати молодого вівса, порубати у велику каструлю, залити водою. Помочити його 2 дня і потім сцідити у 2 трьолітрові банки. Поставити це в холодильник і пити на голодний шлунок 3 рази в день по 1 стакану протягом 10 днів.

Ще багато корисних порад як кинути курити є у книжці Аллена Карра "Легкий способ бросить курить", яку ви можете скачати по цій ссилці.

Також пропоную подивитися прикольний мультик від студії Мульт.ру під назвою "Легкий спосіб кинути курити" (він якраз про цю саму книжку):

Якби не жартували і що би не говорили, але курцям треба зрозуміти одне: Ви є особистість і у кожного є своя голова на плечах. Тільки Ви і ніхто інший може заставити себе кинути курити.
Публікації по темі:

коментарів - 24 може ще щось напишете?

 1. myroslav 18.02.2010 пише:

  Є ще один спосіб кинути, зветься “не починати”.

 2. russo turisto 18.02.2010 пише:

  Нет я лучше буду курить, но к деду не пойду, уж больно у него крутое лечение, да и дорогое. Не каждый может его выдержать. 🙂

 3. Lanagur 18.02.2010 пише:

  Беріть приклад з мене, я кинула курити, тому що я знаю шо в мене є сила волі, я взагалі сильна і така слабкість , як залежність від сигарет, це не моя риса характеру!

 4. Архіваріус 18.02.2010 пише:

  Воробусе, навіщо ти помістив своє фото на закладці. Треба бути трохи скромнішим. 😆

 5. Lanagur 18.02.2010 пише:

  Архіваріус, він напевно просто побоявся твою ставити, шоб людей не лякати)))))

 6. Архіваріус 18.02.2010 пише:

  Lanagur пише: Архіваріус, він напевно просто побоявся твою ставити, шоб людей не лякати)))))

  Так Ланочко, Воробус хитрий хлопець, щоб не лякати готей на блозі, він старається його якимось чином прикрасити. 🙂

 7. Lanagur 18.02.2010 пише:

  Архіваріус, тоді може на пачках сигарет розмістити наші милі посмішки, тоді ніхто курити не буде? Ще можна приписати наші дружні побажання внизу для більшої впевненості в результаті.

 8. zars 18.02.2010 пише:

  “Хто не курить і не п’є, той здоровеньким помре.” Наступна стаття Воробуса буде про шкідливість вживання алкоголю, далі – гірше: про небезпеку й аморальність хаотичних статевих зв’язків. Після чого Воробуса треба буде замовити.

 9. Алекс 18.02.2010 пише:

  Книга дійсно дуже допомагає кинути палити

 10. Lanagur 18.02.2010 пише:

  Алекс, ти давно вже не куриш? я просто знаю людей, які кидали курити після того, як прочитали цю книгу, але потім через місяць знов почали

 11. Архіваріус 18.02.2010 пише:

  Коли я поглянув уважно на себе в зеркало, якраз проглянув на форумі Воробуса його статтю, то відразу кинув курити і вже більше 10 років не курю. Ось така сила реклами на блозі Воробуса. І ти Лана я бачу також покинула курити, молодець.

 12. Lanagur 18.02.2010 пише:

  Архіваріус, я все зрозуміла, в нас відкрилось третє око, мало того шо ми тепер людей від німоти лікуєм, то й ще дивлячись на себе в зеркало бачим себе наскрізь

 13. zars 18.02.2010 пише:

  Уявив на вас третє око… Прикольно. Тут не тільки німий заговорить. Ги-ги-ги.

 14. Архіваріус 18.02.2010 пише:

  zars, у тебе дуже гарна уява. Ми напевно тепер не тільки людей, а ще й тварин будемо людської мови навчати! Урааааа 🙂

 15. Lanagur 18.02.2010 пише:

  Архіваріус , так наші можливості набирають обертів не по дням, а по годинам, тепер ми можем ще розвивати уяву і це ще не все, шось мені підсказує, шо пишеться вірш вже і скоро він повинен з’явитись тут

 16. zars 18.02.2010 пише:

  Екстрасенси курять… то точно. Але тварин краще не вчити чогогсь людського – уявляєте обкуреного хомячка, буху корову або статевий хаос між видами; краще хай живуть своїм тваринним, а ми – цивілізованим.

 17. Gena Bukin 19.02.2010 пише:

  А я курив, курю і буду курити. 🙂

 18. Narcus 19.02.2010 пише:

  Алекс, І чим же то вона допомагає? Курці дайте грамотну пораду як можна кинути палити!!!!!!!!!! 🙁

 19. Lanagur 19.02.2010 пише:

  Narcus, дуже просто – прокинувся зранку і зрозумів, шо тобі ці сигарети нафіг не потрібні, ти людина, а вони предмет, як предмет може мати над тобою владу???? подумай над цим

 20. Mykola 27.04.2010 пише:

  Переглянувши це відео http://osobystist.com/?id=e6d4610d-9a4b-4e8d-b33a-ddd5c13dea35&o=50 у вас на довгий час пропаде бажання курити.

 21. Ромася 04.01.2011 пише:

  А я намагаюсь кинути,заради коханої людини…і мені це виходить)

 22. Архіваріус 05.01.2011 пише:

  Ромася пише: А я намагаюсь кинути,заради коханої людини…і мені це виходить)

  Бачиш, справжнє кохання може творити чудеса. 😀

 23. VIK 05.01.2011 пише:

  Ромася пише: А я намагаюсь кинути,заради коханої людини…і мені це виходить)

  а якщо не буде коханої людини, то знову почнеш курити?
  краще кидати курити не заради когось, а заради себе!
  Все ж таке здоров”я твоє, а не когось :)))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*