Футзал. Чеміпонат України: Ураган 2-4 Тайм - Блог про Львів

Футзал. Чеміпонат України: Ураган 2-4 Тайм

Ураган - Тайм

Ось і закінчився перший етап цьогорічного чемпіонату України із футзалу. Саме так, бо у нинішньому сезоні змагання проводять саме у два етапи. На другому етапі призові місця будуть розігрувати команди, що зайняли 1-6 місця, а команди з 7 по 12 місце визначать невдах.

Та це ще не все. У останньому турі 1 етапу відбулася центральна гра туру, своєрідне галицьке дербі. Чемпіон України львівський Тайм завітав у гості до амбітної команди, яка посідає на даний час четверте місце – івано-франківського Урагану.

Гра виправдала свої сподівання і завершилася із рахунком 4-2 на користь Тайму.

До цього матчу команди підійшли у різних турнірних позиціях. Тайм займав 1 місце, а Ураган – 4-те. І тій і іншій команді очки потрібні як повітря. Тайм бореться за чемпіонство, а Ураган намагається завоювати бронзу у боротьбі із ще одними Нашими земляками Енергією.

Буквально нещодавно відбувся матч між цим суперниками у Львові, тоді Тайм мінімально переміг Ураган 4-3.

Матч у приміщенні спорткомплексу коледжу фізичного виховання і спорту викликав шалений інтерес. Та що тут говорити. Замічав, що майже на кожному домашньому матчі франківців багато людей. Підтримка господарям була гарантована. Не залишились і без неї гості, яких приїхали підтримати і Наші львівські вболівальники. Атмосфера в залі була просто шаленою.

Тепер до матчу.

Перший тайм розпочався із атак Наших земляків – Тайму. Ураганівці не могли вийти із своєї штрафної. Та поступово гра вирівнялася і франків ці почали турбувати ударами голкіпера Тайму – Іваняка.

І один із ударів завершився голом. Обрізався хтось із гравців чемпіона України і вихід два в один реалізував Петро Шотурма таким чином відкривши рахунок у матчі.

Також читайте:   Футзал. Енергія у прем'єрному поєдинку чемпіонату перемагає Титан-Зорю

Тайм і далі грав першим номером, а ураганів ці своєю тактикою на контратаках. І не минуло і хвилини як Едуард Кулик замкнув передачу свого партнера. А ще якби через кілька хвилин Павлюк забив майже стовідсотковий момент, то ще у першому таймі можна було знімати всі питання про переможця.

А так Гончаренко – тренер Тайму взяв тайм- аут і після цього Легчанов вийшов 5-им польовим. Моменти були, та надійно стояв у рамці кіпер Урагану – Іжаковський.

Перший тайм так і завершився із рахунком 2-0 на користь Урагану.

Другий тайм львів’яни і надалі почали з 5-им польовим. Це їм допомогло. На 24 хвилині Павленко скорочує розрив у рахунку.

Не минає і 4 хвилин і знову Павленко забиває. Йшла 28 хвилина.

32 хвилина вивірена комбінація Наших земляків і вже 3-2 на користь львів’ян. Відзначився Кондратюк.
Ураган пробував врятувати гру та марно. Випустили п’ятого польового і Павленко забиву пусті ворота 4-2. Так матч і завершився.

Відеофрагменти поєдинку Ви можете подивитися із наступного відео:

Також до Вашої уваги інші результати цього туру:

ЛТК 0- 4 Єнакієвець
Локомотив 5-0 Твд
Шахтар 5-0 Контингент
Кардинал 5–2 Пфс

Після останнього туру перед фінальною шісткою турнірна таблиця набула наступного вигляду:

1. Тайм Львів – 64
2. Шахтар – 58
3. Енергія – 44
4. Ураган – 41
5. Локомотив – 33
6. Твд – 33

Добавлю, що матчі другого етапу змагань стартують 2 квітня. Чекаємо їх з нетерпінням.

У публікації використано фото з сайту futsal.sport.com.ua.