facebook

Кохання у великому місті – 2

Кохання у великому місті-2

І знову кіно. 4 березня в Україні відбудеться прем’єра продовження комедії Кохання у великому місті -2 (Любовь в большом городе-2).

Прихильники цього фільму цілий рік очікували продовження і ось воно сталося. До початку прем’єри залишилося чекати недовго.

Фільм Кохання у великому місті-2 являється продовженням. Перша частина вийшла у 2009 році. Тоді вона зібрала багато прихильників.

З жанром цей фільм – комедія. Режисером фільму є Марюс Вайсберг. Виробництво – Росія.

Продюсери – Серегей Ливнев, Георгий Малков, Лев Николау.

Автор сценарію як і продюсер – Марюс Вайсберг.

У фільмі знімалися такі актори:

Віра Брежнєва, Олексій Чадов, Світлана Ходченкова, Володимир Зеленський, Анастасія Задорожня, Анастасія Стоцька, Філіп Кіркоров, Леонід Ярмольник та інші.

Бюджет картини – два з половиною мільйони доларів.

Тривалість фільму 86 хвилин.

Ще до виходу в прокат першої частини "Кохання у великому місті" творцям стало ясно: продовження бути! Але якщо перший фільм знімали в Нью-Йорку, то дія другого здебільшого розгортається в куди більш екзотичному Таїланді. Причому в місцях, як ніби спеціально створених для зйомок такої картини!

На самому початку фільму головні герої Ігор, Артем і Сауна потрапляють в буддистський храм. Насправді він називається Храм Істини, практично висить над морем і залишає по собі незабутнє враження. Це місце в трьох годинах їзди від столиці Таїланду вибиралося для зйомок по фотографіях.

Сценаристи довго думали, яким же буде девіз нового фільму. Якщо в першій частині це "Немає сексу без кохання", то в другій виникло питання: немає любові без чого?

"Без дітей!" - Осінило Володимира Зеленського.

Сюжет фільму наступний:

Головні герої фільму Ігор, Сауна і Артем їдуть до Ігориного батька на дачу із своїми коханими. Як завжди по дорозі із ними трапляють пригоди. Вони зустрічають якихось американців і за їхніми розповідями їдуть у монастир, що лікує від безпліддя.

Друзі торкаються священного ідола і тепер, хто буде мати статевий акт відразу ж стане батьком. Отакої. Вони звичайно забобонам не вірять, але обережні. Сексом не займаються. Їхні дівчата ображаються на хлопців і покидають їх.

Аж тут з’являється Святий Валентин і кидає нове закляття, згідно з яким хлопець, що першим буде мати статевий акт буде мати дитину, а решта хіба через 20-ть років.

Фрагменти фільму Кохання у великому місті, оригінальна назва «Любовь в большом городе-2» Ви можете переглянути у наступному відео:
Публікації по темі:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 04.03.2010 пише:

  Відчувається що приходить весна. Наш Воробус все частіше говорить про кохання. Ну а кохання то така річ, що впадає у око, ранить серце, дірявить кишеню і виходить боком. Але тим не менше без нього важко прожити в цім світі. 🙂
  Цілуй її, цілуй її
  Знов молодість не буде.

 2. russo turisto 04.03.2010 пише:

  Весна гусина, тэгэнэ!
  Омак опил осина! 😆

 3. Lanagur 04.03.2010 пише:

  шось вони намутили з сюжетом, в першій частині вони всі там щасливі і закохані, так чого тепер бояться мати дітей?((((((

 4. Gena Bukin 04.03.2010 пише:

  Дивився першу частину фільму. Класні тьолки там грали ролі.

 5. zars 04.03.2010 пише:

  Не сподобалося. “Леся + Рома” – це прикольний шедевр, там дійсно ржуха.

 6. Narcus 04.03.2010 пише:

  Переглянув-досить таки хороший-раджу сходити з коханою дівчиною в кіно 🙂 Зробіть їм приємне 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*