Підсумки олімпіади-2010 - Блог про Львів

Підсумки олімпіади-2010

Провал українців

Завершуємо цикл статей про Олімпіаду-2010. Та і чесно кажучи їх і не так багато й було. Всі Наші громадяни сподівалися, що збірна України здобуде хоч якісь медалі, будь-якого ґатунку та на жаль.

Отже, XXI зимові олімпійські ігри завершилися. Для когось вони пройшли успішно для когось ні. Сьогодні попробуємо підвести підсумки.

Цьогоріч на змаганнях, які проходили у Канаді було більше 2500 учасників. Спортсмени були із 82-х країн. Українців було 47 чоловік.

Підводити підсумки почнемо із поганого.

Зимові змагання чотириріччя розпочалися несподіваною трагічною смертю грузинського саночника Кумаріташвілі.🙁

Вічна пам'ять

Нодар розбився на олімпійській трасі в Уістлере у п’ятницю, 12 лютого. Під час тренувального заїзду він не впорався з керуванням саней на швидкості близько 140 кілометрів на годину і сильно вдарився об металевий обмежувач. 21-річний спортсмен знепритомнів, врятувати його не вдалося.

Всі були в шоці. Грузинська делегація навіть думала не виступати на іграх, але згодом все ж вирішила брати участь.

Не така сумна новина, але також схожа – це те, що серед 47-ми Наших спортсменів ніхто не завоював медаль.

Великі надії Ми покладали на сани, біатлон, лижні гонки і фігурне катання та як кажуть не цього разу.

Найкращі шанси на медалі мали:

1. Андрій Дериземля у біатлоні зайняв 5 місце на дистанції десять кілометрів.

2. Команда біатлоністок (Підгрушна, Валя Семеренко, Хвостенко, Віта Семеренко)
в естафеті 4 по 6 кілометрів – 6 місце.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат світу. Іспанія 1:0 Португалія (відео)

3 місце поділили відразу троє учасників, а саме:

Оксана Хвостенко – біатлон 15 кілометрів – 8 місце
Фігурне катання. Пари. Волосожар / Морозов – 8 місце
Команда біатлоністів Естафета 4х7, 5 км. Україна (Біланенко, Дериземля, Деркач, Седнєв) теж 8 місце.

Інші спортсмени фінішували нижче цього місця (восьмого).

Переможцями у загальному заліку Олімпіади стали Канадці. Вони на іграх завоювали 26 медалей: 14 золотих, 7 срібних і 5 бронзових.

Друге місце посіла збірна Німеччини – 30 медалей і відповідно 10 найвищого ґатунку, 13 срібних і 7 бронзових.

Третє почесне місце посіли сусіди Канади збірна США – 37 медалей найбільше: 9 золотих, 15 срібних, 13 бронзових.

Повністю перелік країн, які завоювали медалі можна подивитися далі:

Медальний залік

Також добавлю, що Олімпіада запам’яталася черговою медаллю у змаганнях біатлоністів нестаріючого Бьордалена, який запевнив всіх, що у Сочі-2014 він планує виступити; Неперевершеною біатлоністкою Нойнер (2 золота і срібло), провалом росіян (президент РФ Медведєв вже почав розбиратися із спортивними чиновниками ).

Що порадувало, то це що не було гучних скандалів і дискваліфікацій. Правда була одна у ковзанярському спорті та то по ділу. Правила є правила. Голандець виграв гонку, але його дискваліфікували, бо він не правильно перестроївся із доріжки у доріжку.

Олімпіада – 2010 вже стала історією. Впереді Сочі-2014.