Підсумки Паралімпіади-2010 - Блог про Львів

Підсумки Паралімпіади-2010

Паралімпіада завершилася!!!

Закінчилися не такі популярні як Олімпійські ігри здорових, Паралімпійські ігри-2010, що тривали також у Ванкувері.

Не згадати про ці змагання навіть думки не було, адже збірна України з паралімпійських ігор, на відміну від тієї ж збірної з олімпійських , виступила блискуче. Наша команда завоювала на змаганнях 19 медалей: 5 золотих, 8 срібних і 5 бронзових.

Хто Наші герої?

Завершилися чергові, а по ліку Х зимові ігри. Змагання проходили з 12 по 21 березня у Канаді – місті Ванкувері.

Всього на них виступало 506 спортсменів із 44 країн, розіграно 64 комплекти медалей у 5-ти видах спорту, а саме: біатлон, лижні перегони, керлінг, хокей і гірськолижний спорт.

Наші спортсмени, а їх було 36, брали участь у розіграші 32 комплектів нагород.

У підсумку параолімпійська збірна посіла 5-те загальнокомандне місце з активом у своєму доробку – 19 медалей.

Юрковська – лижні гонки

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Локомотив 1:1 Енергія (відео)

Бронза

Олена Юрковська – лижні перегони
Павленко Людмила – біатлон
Юлія Батенкова-Бауман – біатлон
Віталій Лук’яненко – біатлон

Цілковитою тріумфаторкою у збірній України стала Олександра Кононова, яка виграла три золота.

Що не говоріть є чим пишатися. Достатньо тільки бачити як спортсмени із вадами здоров’я боряться за медалі аж дух перехоплює. Честь їм і хвала!!! Все-таки є ким пишатися.

Щодо інших команд, то вони у загальнокомандному заліку розташувалися так:

Залік медалей

Як бачимо із таблиці пальму першості виграли німці, друге місце зайняла збірна Росії, третє – збірна Канади.
Найбільше ж медалей здобула російська команда. У її активі – 38 комплектів нагород.

Всього у Ванкувері на зимових параолімпійських іграх медалі здобули 17 країн.