Футзал. Чемпіонат України: Тайм 6-0 Шахтар

Тайм не спинити

Цього матчу очікували із нетерпінням. Було дуже цікаво чи зможе Ігор Москвичов (тренер МФК Шахтар) внести корективи у гру місцевої команди і тим самим зуміти все-таки скласти конкуренцію Нашим землякам Тайму, які на всіх порах мчать до чемпіонства.

Після гри стало зрозуміло що ні. Львівському Тайму зараз в Україні не має рівних, що і підтвердив підсумковий рахунок 6-0 на користь Тайму.

Після ганебної поразки від Тайму керівництво Шахтаря звільнило було свого тренера Солодовника. Призначили Москвичова. Поїхали грати в Харків на кубок і знову поразка Тайму. Цього разу трішки менше.

З початком вирішальної частини змагань сподівалися любителі фут залу, що буде якась інтрига, але нічого подібного. Шахтар приїхав у Львів за очками, а поїхав з черговою баранкою. Три гри поспіль донеччани не можуть забити Тайму. Можливо все у травмах.

Так у гостей із Донецька травмовані основні виконавці: Дрьомов, Тіагу, Юнаков. Та це не знімає відповідальності з їхніх дій.

Добре, переходимо до матчу. У 24-ому турі Львів переповнений футзалом. За день в місті має відбутися три гри. Одна з них вже завершилася.

Команди підійшли до матчу у різних станах. Подібне було лише те, що і Тайм і Шахтар перемагали у попередніх турах. Тут була гра за шість очок.

Людей як на Провідну неділю зібралося доволі багато. Все-таки свято є свято.

Також читайте:   Футзал. "Княжий ринок" з перемоги стартує в другі лізі України

Початок гри такого результату не прогнозував. Навіть у деяких фрагментах гості виглядали краще. Так тривало до 14 хвилини, поки Олександр Бондар, який не так часто проводить час на майданчику відкрив рахунок. Як-то кажуть пішло-поїхало.

Не минуло і 2 хвилин. 16 хвилина – на добиванні м’яч забив Легчанов. 2-0, що не кажіть вагома фора у рахунку.

Та це ще були квіточки для гостей з Донецька. 18 і 20 хвилина стали повним фіаском для Шахтаря. Удари Кондратюка і Овсянникова зробили рахунок у матчі ганебним ще у першому таймі.

Матч можна було вже закінчувати. Публіка була в екстазі.

Здавалося що хоча б у другому таймі гості бодай спроможуться на гол престижу. Та ні. Тайм почав навпаки грати з п’ятим польовим. Такого домінування над Шахтарем я вже давно не пам’ятаю.

Результат не став чекати: 35 –хвилина Кондратюк і 40- хвилина Овсянников довели рахунок до розгромного. Як-то кажуть без шансів.

Підсумковий рахунок матчу 6-0 і думаю, що питання хто стане чемпіоном вже у цьому чемпіонаті не стоїть.

Відео голів Ви можете подивитися нижче:

Львівський Тайм збільшив відрив у турнірній таблиці від донеччан на 9 очок. Погодьтеся гандикап великий.

Як скандували вболівальники на сьогоднішньому матчі: Тайм – чемпіон!!!!

У публікації використано фото з сайту uragan.if.ua.