Карпати 0:2 Шахтар (Відео) - Блог про Львів

Карпати 0:2 Шахтар (Відео)

Карпати програли Шахтарю

Ось і дочекалися цього поєдинку прихильники футболу Львівщини і не тільки. Мабуть і всієї України. Центральний матч 26 туру проходив у Львові, де місцеві Карпати приймали донецький Шахтар.

На жаль для вболівальників Карпат гра завершилася перемогою гостей із донецька із рахунком 2-0.

Ажіотаж довкола цього поєдинку протягом тижня був шалений. Вболівальники розкупляли квитки зі швидкістю світла. 🙂 Всі чекали тільки на перемогу львів’ян, тим паче, що на весні Карпати ще не програвали. Та яка би це не була серія, але вона колись завершується.

До Львова Шахтар приїхав не в дуже хорошому настрою. У попередньому турі донеччани втратили очки у матчі з Дніпром. Карпати ж також були не в гуморі. Всі пам’ятають як Наші земляки втратили на останніх хвилинах очки із Закарпаттям.

Про стадіон і вболівальників говорити не буду. Всім і так ясно, що він був переповнений. Здивувало тільки те, що з Донецька вболівальників приїхало мало. Зазвичай на матчі улюбленої команди Донбасу прижає більша кількість фанатів.

на стадіоні Україна

Тепер до самої гри.

Вона супроводжувалася протягом цілого матчу дощем, який почав падати за кілька годин до матчу. Природна стихія навіть в дечому заважала грати футболістам. Вони банально падали.

У першому таймі моментів як і на протязі цілого матчу було небагато. Відповідальність за результат ж була великою.

Запам’яталися лише удар Віліана, який відбив Тлумак і кволий удар Худоб’яка з вигідної позиції. Також доволі несподівано Луческу (тренер Шахтаря) поміняв капітана команди Даріо Срну. Це визвано напевно травмою.

Також читайте:   Чемпіонат Європи серед ЗВО (чоловіки). Півфінал. Університет Тулузи – ІФФКФВ – 2:5

Другий тайм розпочався з атак Шахтаря, які мали хороші нагоди для взяття воріт. Але, супер шанси Хюбшмана і Віліана, кіпер Карпат Тлумак відбив. Львів’яни чесно кажучи моментів не мали, хоча і сподобалися своєю грою. Ну хіба улар Худоб’яка можна відмітити, але м’яч пролетів вище воріт.

І тут настав напевно ключовий епізод матчу.

73 хвилина – Разван Рац і Батіста не поділили між собою і як наслідок два вилучення. Добре, що Развана є ким замінити, а от у Карпат в наступному турі хто буде грати попереду невідомо. Зеньов чесно кажучи не дотягує.

А потім Шахтар забив.

79 хвилина – Ракицький зробив чудовий простріл з лівого флангу і Луїс Адріано відкрив рахунок у матчі.

Карпати пробували врятувати гру. Пішли всією командо вперед, а як наслідок пропустили знову.

91 хвилина– провал в захисті львів’ян. Пас Кости на Віліана і останній встановлює остаточний рахунок у матчі – 2:0.

Як-то кажуть клас є клас. Нічого тут не поробиш.

Після цього туру у активі Карпат залишилося 42 очки і вони надалі посідають 5-те місце у турнірній таблиці.

Наступну гру Наші земляки проведуть у понеділок 19 квітня. На виїзді львів’яни зіграють із запорізьким Металургом.