Карпати 1:0 Динамо (Відео)

Карпати обіграли Динамо

Карпати!!! Карпати!!! Карпати!!! Цього суботнього вечора так скандує весь Львів. Місто святкує. Ідучи по вулиці важко не замітити футбольних фанатів, які святкують таку вагому звитягу.

У 27-му турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати обіграли одного з грандів вітчизняного футболу і поки що діючого чемпіона України київське Динамо із рахунком 1-0.

Цей матч викликав ще більший інтерес чим гра із Шахтарем. Проблема квитка на цей матч була чи не у кожного з ким я говорив. Черги, де продавалися перепустки на стадіон були грандіозними. І воно того вартувало. Команда нашого міста підтвердила свою силу у грі із гостями із Києва.

Днем раніше відбулася гра молодіжних команд. Із рахунком 2-1 перемогу також святкували юні карпатівці чим практично забезпечили собі 1-е місце у турнірі дублерів.

Тепер переходимо до самої гри основних команд.

Як і Динамо так і Карпати прагнули здобути 3 очки. Кияни боряться за чемпіонство, а Карпати за місце у Лізі Європи.

Щодо кадрових втрат, то у львів’ян не було основного гравця це Федецького, за те, повернувся Батіста, який згодом стане героєм поєдинку.

У Динамо так і не приїхав із-за травми Шевченко, але повернувся Мілевський.

З перших хвилин поєдинку ініціативою, що і не дивно заволоділи гості з Києва, вони раз по раз створювали небезпечні моменти. Зокрема могли забити Маграо, Ярмоленко.

Також читайте:   Ліга чемпіонів: визначились переможці Елітного раунду

Поступово Карпати вирівняли гру, що дуже не сподобалося наставнику гостей – Газаєву. Він робить заміну. Випускає замість Гіоане Зозулю і це напевно стало ключовим епізодом матчу.

За якихось 6 хвилин молодий гравець Динамо заробляє 2 жовті картки, що в підсумку переростає у червону.

Після цього стало зрозуміло, що львів’яни гри сьогодні вже не віддадуть.

І це красномовно підтвердилося у другому таймі.

62 хвилина – Кожанов робить пас на Батісту і бразилець прийнявши спочатку м’яч на груди згодом кладе м’яч у сітку.

Що творилося на стадіону словами не передати.

Кияни пробували врятувати гру та в них нічого не виходило. Навпаки Карпати могли забити ще.

Останні хвилини тягнулися довго і ось він фінальний свисток. Львів в екстазі. Десять років Карпати не могли обіграти Динамо і тут вдалося.

Після цієї гри львів’яни набрали 48 очок (5 місце) і на 7 пунктів вже випереджають свого конкурента за місце у Лізі Європи Таврію.

Можна сказати, що ми вже там. Від недосяжності конкурента Нас відділяє всього лише одна перемога.

Наступну гру львів’яни проведуть 1 травня на виїзді із Таврією. У цьому матчі вже можна собі гарантувати місце у євро кубках цього року.