facebook

Чи варто довіряти людям?

Довіра

Якісь такі теми обговорюю я цього тижня. Наприклад, сьогодні подумаємо над темою: Чи можна довіряти людям?

Багато людей мають знайомих, друзів, просто співробітників чи ще когось. Якби Вам цього може і би не хотілося, але прийде час що Ви маєте їм довіряти, але чи насправді можете це зробити?

Довіряти чи не довіряти? Це вже прямо як «Бути чи не бути».

Над цим питанням можна вести спори довго і довго. Скільки людей, стільки і думок. Одні можуть бути такими що ніколи Вас не зрадять, а інші навпаки. Це все залежить від людини, від того, якою вона народилася.

Багато хто хизується мол в мене є друзі і вони за мене стоять горою. Не заперечую, вони є та чи він справжній друг покаже час. Не даром кажуть: «Друзі пізнаються в біді».

Чи протягне руку допомоги Вам друг, коли Вам дійсно буде потрібна допомога. Є багато випадків, що люди беруть просто і таким словом охарактеризую – морозяться. Кажуть їх не має чи вона зайняті чи вони десь виїхали.

Є дуже багато людей на світі, які до Вас добренькі, коли треба їм допомогти, а от коли приходить такий час, що треба помогти Вам їх ніколи не має. І ще після цього довіряй людям?

А з секретами які проблеми. Приклад, маєш якийсь секрет про який ніхто не знає. Розкажеш йому і говориш нікому не казати. Співрозмовник пообіцяє Вам, що він нічого не чув.

Приходиш через тиждень, а тут вже всі все знають. Як кажуть: «По секрету – цілому світу».

А на ринках чи в якихось магазинах. Ой як Вам розкажуть, що золоті гори пообіцяють. Потім вийдеш так подумаєш: «Ух і лапші мені навішали на вуха». Деколи це правда.

Спілкуєшся з людиною. Вроді все добре, дружиш, а потім в мить і та ж людина тебе обіс..є з ніг до голови. Ото. Таке також буває. Або з ні того ні з сього починає злитися на Вас, так якби ви їй щось зробили. .

Але, з іншого боку. Якщо не будеш довіряти людям, то не будуть довіряти тобі. При виборі друга або людини якій ти зможеш довіряти потрібно бути дуже уважним, треба мати вже якийсь досвід.

Хтось каже що можна довіряти, але хіба рідним. В принципі так, але всяке буває. Це світ, людське життя. Іноді життя таке, що чужа людина швидше Вам допоможе чим родина.

Кинуть раз – будеш знати наступного разу як себе поводити.

Без довіри Ви не зможете працювати у колективі чи знаходитися у соціальній групі.

Будьте уважними і дотримуйтеся принципу: «Довіряй, але хоч як це не банально звучить – перевіряй».
 

коментарів - 20 може ще щось напишете?

 1. данило 12.05.2010 пише:

  людям потрібно довіряти але з обережністю

 2. данило 12.05.2010 пише:

  варто не завжди

 3. Архіваріус 12.05.2010 пише:

  Коли коли про що-небудь знають більше як дві особи, то це вже не секрет. 😀

 4. Lanagur 12.05.2010 пише:

  Архіваріус пише: Коли коли про що-небудь знають більше як дві особи, то це вже не секрет.

  точно, ця таємниця вмре разом зі мною і моїми подругами))))))))

 5. Архіваріус 12.05.2010 пише:

  Lanagur пише:
  точно, ця таємниця вмре разом зі мною і моїми подругами))))))))

  Та разом з цілим Львовом. 😀

 6. Lanagur 12.05.2010 пише:

  Архіваріус пише:
  Та разом з цілим Львовом.

  Архіваріус, ти не дооцінюєш ЗМІ, типу ОБС ))))

 7. olichk@ 12.05.2010 пише:

  про ОБС я би поспорила з вами, тому, що ЗМІ типу ОХС теж непогано працює))), особливо коли збираються чоловічі компанії і давай “перемивати дічатам кісточки”, але точно, ви ж мужики то не в щьот,вам “все” можна))

 8. zars 12.05.2010 пише:

  olichk@ пише: про ОБС я би поспорила з вами, тому, що ЗМІ типу ОХС теж непогано працює))), особливо коли збираються чоловічі компанії і давай “перемивати дічатам кісточки”, але точно, ви ж мужики то не в щьот,вам “все” можна))

  Не зовсім маєш рацію, мужики коли збираються вирішують глобальні проблеми людства, типу вплив вулканічного пилу на глобальне потепління, фінал ліги Європи в контексті глобалізаційних заходів та конфронтації між МІ-2 та Массадом, можна також активно посперечатись якій цивілізації (інкській чи еллінській) належить креслення Бермутського трикутника і вуликів колишнього президента України і т.д. і т.п.( тематика, загалом залежить від суми рахунку, принесеного опісля офіціантом)
  Тому на вас дівчаток часу для обговорення лишається дуже мало. (…А хтілись би!)

 9. Lanagur 12.05.2010 пише:

  Чоловіки думають про глобальне – скільки буде коштувати баррель нафти через рік, коли курсуватимуть кораблі на місяць і хто переможе на виборах.. А ось жінка повинна піклуватися про дрібні проблеми – як побудувати будинок, як і на що нагодувати сім’ю.. І взагалі, кожна жінка, що шанує себе, повинна вміти прибити цвях, вкрутити шуруп, поміняти кран… Напевно, для цього і придумали гнучке підведення, эл. шруповерт і ін.

 10. Архіваріус 12.05.2010 пише:

  Lanagur пише: Чоловіки думають про глобальне – скільки буде коштувати баррель нафти через рік, коли курсуватимуть кораблі на місяць і хто переможе на виборах.. А ось жінка повинна піклуватися про дрібні проблеми – як побудувати будинок, як і на що нагодувати сім’ю.. І взагалі, кожна жінка, що шанує себе, повинна вміти прибити цвях, вкрутити шуруп, поміняти кран… Напевно, для цього і придумали гнучке підведення, эл. шруповерт і ін.

  Але всі ці речі, гнучке підведення, шуруповерти , пральні машини, електричні лампочки, праски, граблі і т.д. придумали чоловіки, щоб догодити своїм жінкам і задовільнити їхні примхи, та й будинки в основному споруджують вони. І це вони робили і роблять надалі з великим задоволенням, бо немає на світі нічого кращого ніж побачити свою кохану щасливою і задоволеною. 😆

 11. Lanagur 12.05.2010 пише:

  Архіваріус , ти справжній чоловік! Але, нажаль, я бачила таких, які не вміють цвях забити, а до телефоного дроту бояться доторкнутись, бо їм здається шо їх вб’є струмом, елементарної фізики і тої не знають, не можуть розрахувати потужність, а потім дивуються чого це в них не витримала проводка..

 12. zars 12.05.2010 пише:

  Архіваріус пише: … бо немає на світі нічого кращого ніж побачити свою кохану щасливою і задоволеною.

  …з дрелькою в руках.

 13. Lanagur 12.05.2010 пише:

  zars пише:
  …з дрелькою в руках.

  пікантно, пікантно))))))

 14. Не Кіт 13.05.2010 пише:

  ну довіряти з розумом треба) ще важлива штука – довіра в бізнесі… щоб не довелося вибивати гроші з дрелькою в руках 🙂

 15. Архіваріус 13.05.2010 пише:

  Не Кіт пише: ну довіряти з розумом треба) ще важлива штука – довіра в бізнесі… щоб не довелося вибивати гроші з дрелькою в руках

  Не кіт, це мовби пес, але старий пес щось мовчить. Слухай стара псина, чим краще гроші вибивати – дрелькою чи паяльником? 😀

 16. Архіваріус 13.05.2010 пише:

  Lanagur пише: Архіваріус , ти справжній чоловік! Але, нажаль, я бачила таких, які не вміють цвях забити, а до телефоного дроту бояться доторкнутись, бо їм здається шо їх вб’є струмом, елементарної фізики і тої не знають, не можуть розрахувати потужність, а потім дивуються чого це в них не витримала проводка..

  Ланочко, моя проводка витримує дуже високу напругу, але ті, що тобі попадалися були напевно гермафродітами, бо справжній мужчина може витримати будь-яку напругу. 😀

 17. старий пес 14.05.2010 пише:

  Мене ту троха не було, бо в нас на селі інтернет тепер хіба по п’єтницєх запускают. А старому псу довірєти можна. Можете йому всьо вповісти, і про то ніхто сі не довідає, хіба його колєгі старі пси 🙂

 18. russo turisto 14.05.2010 пише:

  Когда-то люди больше доверяли друг другу. Человек, человеку друг товарищ и брат.

 19. Архіваріус 14.05.2010 пише:

  russo turisto пише: Когда-то люди больше доверяли друг другу. Человек, человеку друг товарищ и брат.

  Ага, древні римляни любили казати – Gomo, gomini lupus est.

 20. -3mok- 06.06.2010 пише:

  Довіряти можна лише собі

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*