Футбол. Перша ліга. ФК Львів 3:2 Сталь

Фк Львів 3-2 Сталь

Завершилися футбольні баталії у чемпіонаті України з футболу серед команд вищої Ліги. За його підсумками елітний дивізіон покинули одеський Чорноморець і ужгородське Закарпаття. На їх місце прийдуть нові дві команди, які стануть кращими у змаганнях першої ліги.

Одним із претендентів на підвищення у класі є ще одна львівська команда – Фк Львів. Вчора клуб, який свої домашні матчі проводить у Добромилі приймав команду із верхньої частини турнірної таблиці алчевську Сталь.

Гра видалася бойовою і завершилася вимученою перемогою Наших земляків із рахунком 3-2.

Це був за ліком 30 – й тур у змаганнях першої ліги. Після нього командам залишається ще зіграти ще 4 тури.

Фк Львів після сенсаційної поразки від аутсайдера Фк Харкова у минулому турі зобов’язаний був перемагати Сталь, щоб ще зберегти якісь хоча б шанси на путівку в Вищу лігу (Прем’єр- Лігу).

Проблеми перед грою у львів’ян були відчутні. Мало не пів команди перебуває зараз у лазареті. Приходиться грати тими виконавцями, які залишилися.

Гра видалася бойовою. Вже з самого початку гри відчувалася нервовість у діях обидвох команд, плюс погода на Львівщині зараз не найкраща. Зараз сонце, а через 10 хвилин вже злива. Відповідно і поле було не найкраще.

Першими рахунок відкрили господарі. Постарався Горкун, який все частіше почав забивати.

Йшла 20 хвилина – гравець отримав пас у штрафній, обіграв захисника і влучно пробив повз воротаря у дальній кут.

Також читайте:   Футбол. Підсумки чемпіонату світу з футболу-2014

Не минуло і шести хвилин як рахунок вже був рівний.

26 хвилина – хороші індивідуальні дії Конго і рахунок рівний.

Перший тайм так і завершився внічию 1-1.

У другому таймі як говориться, одні атакували, а інші забили.

68 хвилина – чудовий удар зі штрафного гравця Сталі Муховикова і вже гості попереду.

У повітрі запахло смаженим. Невже львів’яни знову програють?Так мабуть подумав не один вболівальник.

Хвилини спливали, а гола не було. І тільки на 81 хвилині Шептицький після чудової комбінації львівської команди зрівнює рахунок.

Потім впродовж 2 хвилин за другі жовті карточки були вилучення у обидвох команд і він – штрафний.

93 хвилина гри – Фк Львів заробляє штрафний біля штрафного майданчика гостей. До м’яча підходить захисник Гальчук і шикарним ударом приносить перемогу львів’янам.

Радості не було меж. У підсумку 3-2 на користь львів’ян.

Після 30-ого туру Фк Львів набирає 54 очки і посідає 5 місце у турнірній таблиці, плюс у львів’ян ще є гра у запасі.

До Волині, яка іде другою 7 очок та грати потрібно. Можливо якась із команд, які забронюють путівку у вищу лігу відмовиться від виступів там.

Наступну гру Фк Львів проведе 24 травня на виїзді із ще одним із лідерів цьогорічних змагань у першій лізі Кримтеплицею.