Футбол. Україна 3:2 Румунія (відео)

Один із героїв поєдинку

Ось і дочекався Львів великого футболу. В наше місто завітала збірна, тепер вже під керівництвом Маркевича, а приймали вони гостей із Румунії.

Після перемоги буквально кілька днів тому над Литвою львівський вболівальник також хотів побачити перемогу у виконанні збірної України. Тим паче, що румунів ми ще не перемагали і про це подумало мабуть багато вболівальників, коли ми горіли 2-1.

Та все ж перемога за збірною України із рахунком 3-2.

Львів вкотре підтвердив свою фартовість. Скільки матчів вже проводили у Нашому місті, завжди ми перемагали. Але, чесно сказати мені матч не сподобався. Якийсь він вийшов кумедний. Чому я так кажу, а тому що не пригадую футбольних матчів, щоб стільки помилок допускалися воротарі і захисники.

Та про все по порядку.

Перше що хочу сказати так це те, що мало було глядачів як для такої гри. Дехто скаже: «глухий товарняк». Та знаючи львівську публіку я такого сказати не можу. Тут футбол люблять і йдуть на матчі з охотою. Швидше за все мала кількість глядачів пов’язана з високими цінами на квитки(від 50 до 400 гривень).

Не кожна людина може собі дозволити собі таку розкіш, а сидіти за воротами не дуже приємно, краще вже слухати як «травить» Леоненко. А він натравив сьогодні на цілий рік. 🙂

Також читайте:   Розпочався продаж квитків на матчі: Україна - Латвія та Україна - Люксембург

Гра проходила не у дуже високому темпі. Моментів команд створювали мало, але як це не дивно забивали. Разом то набили 5 м’ячів. Розкажу про голи, бо все решта – гнила гра.

15 хвилина – Україна заробляє штрафний(метрів 35 до воріт) , до м’яча підходить Алієв і своєю гарматою змушує помилитися воротаря гостей.

54 хвилина – Тамаш б’є по воротах українців метрів із сорока і як той м’яч ловив П’ятов? Та підсумок тих ловінь 1-1.

63 хвилина – Даніель прийняв м’яч у центрі, пройшов до штрафної і забив. Де був захист? Що дітей обводять?

Після цього гола подзвонив мені друг і сказав: «Все я вимкнув телевізор, не хочу дивитися». Можливо і правильно він зробив, а можливо ні. 🙂

Україна все зуміла зібратися і виграти цей поєдинок.

75 хвилина – хороший удар Коноплянки і як-то кажуть «між іншим» у воротаря румунів.

А от на 78 хвилині румуни розсмішили. Взяли і забили собі гол самі. 🙂

Простріл Шевченка і Тамаш забиває собі. Що тут ще додати.

Решту часу команди догравали. Жаль тільки що Худобяк з Карпат вийшов лише на 2 хвилини.