Футбол. Україна 4:0 Литва (відео) - Блог про Львів

Футбол. Україна 4:0 Литва (відео)

Вдалий дебют

Вчора у Харкові відбувся дебютний матч збірної України під керівництвом нового тренерського штабу на чолі з Маркевичом. Прихильникам українського футболу безперечно було цікаво подивитися якою буде виглядати Наша збірна і дебют вдався.

Команда Маркевича доволі легко обіграла своїх опонентів, а ними були литовці, із рахунком 4-0.

Збірна України хоть і не потрапила на чемпіонат світу, проте розпочала активну підготовку до домашнього форуму 2012 року, кваліфікацію якого вона пропускає. Зараз якраз, коли команди готуються до чемпіонату світу і до відбіркових матчів є можливість провірити новачків чи просто зіграти хороший спаринг.

Ясно, що Литва це не та команда, що хотілося, але хоча б щось. У наступних матчах суперниками збірної України будуть набагато сильніші команди.

Переходимо до матчу у Харкові.

На нього тренерський штаб Маркевича виставив найсильніший на даний момент склад. Не було лише Шовковського і Вороніна. За те приїхали Чигринський, Тимощук, Алієв, добре відіграв нестаріючий Шевченко.

Серед новачків у старті вийшов Горяїнов, Коноплянка, на заміну виходили Федецький, Польовий, Олійник.

Матч розпочався із голу. І хто би Ви думали відзначився, а ніхто інший як Алієв, для якого схоже чемпіонат Росії пішов на користь.

10 хвилина – Шевченко заробляє штрафний біля штрафної і Алієва своєю гарматою вколочує м’яч у сітку воріт литовців. Воротар Литви намагався врятувати команду та марно.

Також читайте:   Хто стане суперником збірної України на євро-2016. Прогноз від Воробуса

Після гола українці і надалі грали у свій атаку вальни футбол. Наші хлопці раз за разом створювали небезпечні моменти, що і вилилося у другий гол.

16 хвилина – Шевченко проходить по флангу і робить хороший простріл на Алієва, Олександр в один дотик забиває м’яч у сітку.

Після цього гру можна було вже завершувати. Литовці пробували атакувати та вони або натикалися на Наших захисників або вдало грав воротар металіста Горяїнов.

Другий тайм та ж гра і ще два гола у ворота Литви. Гості навіть воротаря змінили та це їм не допомогло.

69 хвилина – збивають Коноплянку у штрафній і капітан команди Шевченко вміло реалізовує пенальті.

79 хвилина – тепер вже хороший індивідуальний прохід Андрія і не менш красивий гол – хороший удар у кут воріт.

Підсумок гри 4-0 на користь українців.

Наступну товариську гру Наша збірна проведе вже цієї суботи і де Ви б думали у Львові на стадіоні Україна. Суперник – збірна Румунії. Початок гри о 20 годині 30 хвилин.

P.S. Щодо гри – українці сподобалися, виглядали доволі свіжо. Проте не варто забувати, що суперник був не найсильніший. Литовці виглядали слабо, особливо воротарі. Наступні матчі покажуть, коли суперниками будуть сильніші команди, у якому стані Наша збірна.