Футзал. Чемпіонат України. Ураган 3:1 Тайм

Ураган обігрує чемпіона

Коли турнірні завдання не обтяжують команд, то аж цікавіше стає дивитися. Річ у тім, що команди тоді демонструють відкритий футзал, голів забивається, а це так подобається вболівальникам.

До кінця чемпіонату залишилося зіграти після сьогоднішніх матчів ще 1 тур, команди розташувалися на своїх місцях і ніхто їх вже звідти не посуне.

Львівський Тайм у сьогоднішньому передостанньому турі гостював на виїзді в Івано-Франківську. Суперником був місцевий Ураган. Дербі є дербі.

Ураганівці будь-що хотіли обіграти чемпіона. Це вони заявляли у своїх перед матчевих інтерв’ю і це їм вдалося.

У доволі напруженому матчі Тайм програв із рахунком 1-3.

Перед тим як розповісти про цю гру не можу не повідомити Вам результат ще однієї гри, що проходила у Львові. Тут місцева Енергія приймала донецький Шахтар. Матч був просто шалений і завершився перемогою гостей із Донецька із рахунком, тільки не беріться за голову, 8-7. Що не кажіть – це не матч був, а шоу.

Та повертаємося до Івано-Франківська.

Матч розпочався для Тайму просто не то що погано, а дуже погано.

Вже на 4 хвилині зустрічі Наші земляки горіли 2-0.

На 1 хвилині відзначився Федір Пилипів чудовим ударом із-за меж штрафної.

А на 4 хвилині вже Сімка, який має номер на футболці також 7 подвоїв рахунок. Скидка Цвелих і Андрій замикає подачу партнера.

Також читайте:   Підсумки виступу збірної України з футзалу на турнірі в Баку (відео)

Тренер Тайму Станіслав Гончаренко відразу ж замінив воротаря. Місце Лисенка зайняв Іваняк, який до слова відстояв надійно. Вини його у третьому голі немає.

Тайм схаменувся і почав атакувати, але вдало на останньому рубежі і івано-франківців діяв їхній страж воріт – Владислав Корнєєв.

За хвилину до кінця першого тайму у львів’ян Легчанов вийшов п’ятим, грав він і ним цілий другий тайм.

Та вихід п’ятого ще у першій половині гри призвів до гола у ворота Тайму.

20 хвилина – гості втратили м’яч і Цвелих пробив влучно по незахищених воротах.

Другу половину зустрічі краще зіграли львів’яни та результату це не дало. Ураган добре захищався напевно зробивши хороші висновки після схожого, але програного для них матчу буквально два місяці тому. Та і фарт сьогоднішнього дня був на стороні івано-франківців.

Помітно було, що Тайм вже «наївся» цього сезону.

На все що спромоглися гості зі Львова, так це на гол престижу. За хвилину до кінця зустрічі відзначився Кондратюк.

Підсумок зустрічі 3-1 на користь Урагану.

У публікації використано фото з сайту uragan.if.ua.