Хокей. Чемпіонат світу. Фінал. Росія 1:2 Чехія (відео)

Чехія - чемпіон світу з хокею

74-й чемпіонат світу з хокею – це вже історія. Начебто недавно він розпочався, а вже і завершився. І що саме цікаво завершився він доволі несподівано.

Перемогу із рахунком 2-1 святкували чехи, які обіграли своїх суперників росіян.

Хто би міг сподіватися на таке, адже росіян вважали беззаперечними фаворитами турніру. Вони привезли на відміну від решти команд найсильніший склад. І як сказав після фінального матчу головний тренер Наших сусідів: «друге місце – це провал».

Чому команди привезли не всю основу, а тому, що ще тривають змагання на Кубок Стенлі і багато команд не відпустили своїх гравців та і нещодавно проводився олімпійський турнір, де грали всі найсильніші.

Ще перед тим як перейти до фінального матчу скажу кілька слів про сенсації. А вони були.

От скажімо збірна США, яка у фіналі олімпійського турніру програла канадцям цьогорічний світовий форум провалила. Команда із-за океану боролася лише за виживання, де вони потім каменя на камені не залишили від своїх суперників. А Данія і Німеччина. Це також команди-сюрпризи. Якщо ще Німеччина вигравала бо господар, то Данія шокувала всіх.

Але, їх зупинили тоді ще діючі чемпіони світу росіяни.

До фіналу Росія і Чехія обіграли у півфіналах відповідно Німеччину і Швецію. Чехи взагалі це зробили по булітах, так само як і у чвертьфіналі з фінами.

Також читайте:   Футзал. Кубок України. Енергія в гостях обігрує Спортлідер (відео)

Головний поєдинок розпочався із голу.

Вже на першій хвилині за чеську збірну відзначився Клепіш.

Ясно, що Росія після цього завелася. Удари ударами йшли в сторону воріт Чехії. Наші північні сусіди встроїли справжню облогу воріт та як це буває знову пропустили.

У другому періоді відзначився на 39 хвилині Ролінек.

Не обійшлося у цьому матчі і без переглядів повтору. Зокрема у першому періоді росіяни забили шайбу та це сталося після сирени. Судді переглядали спірний момент у відео повторі.

Відеоповтор використовували і коли забивали другу шайбу чехи.

В третьому періоді взагалі була неординарна подія. Росіяни грали проти чехів з перевагою у три гравці. Штурм був шалений та чехи вистояли, щоправда пропустили, але лише раз.

За 25 секунд до завершення поєдинку відзначився за росіян Дацюк.

На більше північним сусідам часу не вистачило.

Фінальна сирена:Чехія лікує, а Росія у розпачі.

Вітаємо чеських хокеїстів із завоюванням почесного звання чемпіона світу 2010 року.

У матчі за третє місце зустрічалися збірні Німеччини і Швеції. Перемогу із рахунком 3-1 здобули скандинавські хокеїсти.