facebook

Кличко переміг Сосновського (відео)

Кличко захистив свій титул

Вчора був просто шалений день. Самі тільки подумайте: Футбольна збірна проводила матч у Львові, Євробачення і плюс ще одна вагома подія, яка не є так часто – бій Віталія Кличка проти Альберта Сосновського.

Бій Кличка і оголошення результатів Євробачення якраз співпали в часі. Хто як міг так і дивився. Ясно, що у кого два телевізори то дивився і то і то. Але, це таке.

Віталій Кличко у чергову своєму бою в якому він захищав свій титул чемпіона по версії WBC здобув доволі легку перемогу над своїм суперником поляком Сосновським нокаутувавши його у десятому раунді.

Перед поєдинком суперники традиційно зважилися і виявилося, що Наш спортсмен був важчий за польського спортсмена на 11 кілограм.

Кличко заважив на 112 кілограм, а Сосновський на 101 відповідно.

Багато людей мабуть не знали про Альберта нічого, отже це польський спортсмен. У його доробку було 45 перемог, 2 нічиї і 1 поразка. Це спортсмен, який прийшов у бокс із кікбоксингу.

А що Віталій? Він здобув свою 40 перемогу у кар’єрі, 38 раз він завершив бій достроково.

Бій між українцем і поляком проходив у місті Гельзенкірхені на стадіоні Шальке і що правда він був забитий повністю, а вміщає стадіон 60 тисяч глядачів.

Тепер до бою:

Перші раунди пройшли без особливих загострень, Віталій ніби боявся завчасно підключати свій удар правою, а раптом Сосновський відразу і впаде? У той же час Альберт намагався, компенсувати свої недоліки (на тлі Кличка) хорошим рухом, загалом, робив усе, що міг. У 3 раунді навіть потрапив Віталію лівим боковим, це був перший з низки непоганих атакуючих ходів поляка в цьому бою. Інше питання, що всі вони разом не могли зробити на Кличка будь-яке враження і обидва боксери були в курсі.

Віталій Кличко спокійно робив свою роботу, методично перемагав за очками. Поступово почав серйозніше обстрілювати Сосновського, зокрема непогано потрапив у 6 раунді. У 7 раунді вже поляк пустився в черговий відчайдушний наступ і дещо йому на слизькій дорозі вдалося. Але все вже йшло до завершення робочого дня. У 9 раунді йшло, а в 10-м прийшло. Віталій провів двійку, після удару правою замкнений в кутку поляк в ньому і залишився.

Перемога. Спокійно, впевнено, без найменших шансів для противника. Але Сосновський не за шансами виходив у ринг, а за наукою.

Пропоную Вашій увазі подивитися відео останнього раунду бою у якому Віталій Кличко нокаутував Сосновського:

У публікації використано фото з сайту champion.com.ua
 

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. zars 30.05.2010 пише:

  Кличко! Кличко! Кличко!

 2. zars 30.05.2010 пише:

  zars пише: Кличко! Кличко! Кличко!

  Ну і шо, шо не оригінально…

 3. bankiduki 30.05.2010 пише:

  zars пише: zars пише: Кличко! Кличко! Кличко!
  Ну і шо, шо не оригінально…

  Критика – це добре

 4. bankiduki 30.05.2010 пише:

  bankiduki пише: zars пише: zars пише: Кличко! Кличко! Кличко!
  Ну і шо, шо не оригінально…

  Критика – це добре

  Суперників братам Кличко – немає.

 5. Архіваріус 31.05.2010 пише:

  Наразі на нашій рідній планеті немає, поки що, їм у мордопобитті рівних. Краще ми би були першими у економіці. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*