facebook

Сусіди

Баба Ніна, а він привів дівчину додому

Сьогодні поговоримо не про буденні проблеми чи якісь свята, а вроді про таку знайому Нам всім тему, а точніше – сусіди.

Якби ми того не хотіли, але сусіди були, є і будуть. Від них нікуди не дінешся. Звичайно багато скаже: «Я маю свою віллу і в мене немає сусідів». Та це не так.

Сусіди є не тільки в домі чи квартирі де Ви проживаєте, а сусід є і в транспорті чи скажімо не дай Бог Вам потрапити в лікарню і Ви зобов’язані бути в одній палаті з якимось сусідом і можливо і не одним.

Та все ж сьогодні все-таки поговоримо про сусідів по будинку. Якби там не було в транспорті чи десь ще – це короткострокові сусіди. Ви вийшли на іподромі, а сусід поїхав в Сокільники. 🙂

Від того, які люди і відповідно для Вас вони сусіди по дому, залежить Ваше життя і спокій. Бо трапляються різні люди. Є хороші, а є не дуже. То я так ще м’яко сказав.

В сільській місцевості сусіди не так близько живуть один від одного, а от у містах ой як близько. Та буквально за стіною.

Сусіди виконують як позитивну так і негативну роль у Вашому житті.

Спочатку негативна:

Ні з того ні з сього сусіди можуть битися між собою. Представте собі картину, спиш вночі, а тут крик зненацька: «Ти, …. ти якого х…. такий п’яний приліз? чи навіть сусід сусіду може пред’явити претензії що його кіт чи ще якась тваринка нагадила не туди куди потрібно». Таких випадків можна розказувати силу-силенну разів.

Бійки можуть бути ще і за розношення бруду чи скажімо за ремонт в не відведений час та і в відведений також можуть бути.

А про затоплення я вже мовчу. Не позаздрю тій людині, яка живе на першому поверсі у багатоповерхівці.

Є такі унікальні сусіди, що все знають про всіх у домі. Прямо як СБУ. Коли ти пішов, коли ти прийшов. А бабки на лавочках. Це ще ті. Вони вроді лялякають про те як купили сьогодні моркву і цибулю, а насправді все бачать.

Позитивна сторона:

Якби там не було, але є і хороші сусіди. Допоможуть Вам у біді, доглянуть за Вашою квартирою, коли Ви відсутні, щоб хтось часом не заліз у Ваше помешкання.

З сусідом можете перекинути чарку-другу за здоров’я, за сусіда.

Є можливість сходити до сусідки якщо є якась хороша по ремонтувати їй кран чи допомогти запалити піч, поки її чоловік на роботі чи вона взагалі незаміжня 🙂

З сусідом можете подивитися футбол за бокальчиком пива чи щось позичити якщо у вас не вистачає, а Вам горить.

Можна зіграти партію в шашки чи шахи чи ба навіть нарди якщо є де.

Ось такі вони – сусіди.

Які би вони не були, але до Них звикається і нічого з тим не поробиш, хіба брати і міняти квартиру чи дім.

Так вже спиш і чуєш: «Ти знову п’яний приліз?». Це знаєш вже, що сьогодні Микола з 11 квартири прийшов додому після роботи. 🙂
 

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. zars 03.05.2010 пише:

  У мене сусід колись був, його звали Верстат Шимон Лейбович; а жінку – Фіра Яковна. Ото прікол! (Хозари якісь, напевне?).

 2. Архіваріус 04.05.2010 пише:

  Дивлячись на заставку, у мене склалося враження, що наш Воробус працює в будинку для престарілих. А відносно Фіри та Шимона – то вони ніякі не хозари , а щирі правдиві українці. 😀

 3. zars 04.05.2010 пише:

  Архіваріус пише: А відносно Фіри та Шимона – то вони ніякі не хозари , а щирі правдиві українці.

  Але не москалі стопудово.

 4. данило 05.05.2010 пише:

  таких сусідів називають в народі ренгеном особливо які сидять на лавочках перед підїздом

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*