Футбол. Чемпіонат світу. Іспанія 1:0 Португалія (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат світу. Іспанія 1:0 Португалія (відео)

Іспанія обігрує Португалію

Завершилася перша стадія плей-офф (1/8 фіналу) чемпіонату світу з футболу-2010. Останнім матчем був поєдинок між сусідами, грандами світового футболу: діючим чемпіонами Європи іспанцями і португальцями.

Доволі напружена гра завершилася мінімальною перемогою збірної Іспанії з рахунком 1-0.

Чим ближчим стає помітно на горизонті фінал, тим стає цікавіше. Наочно довів цю істину матч між збірними Іспанії і Португалії.

Напружена боротьба на кожного клаптику поля, постійна інтрига, в кінці кінців вилучення.

Це був дійсно матч достойних суперників. Вже не було такого, як вчора грали словаки з голландцями, що клас давався взнаки. В цій грі про подібне думати не доводилося.

Перед цим поєдинком одним оком довелося глянути гру між збірними Парагваю і Японії. І хоч там все дійшло до серії післяматчевих пенальті та це не те. Нудно було.

А ввечері на любителів футбольних блюд чекав цей матч.

На поле вийшли у складах обидвох команд всі сильніші гравці на даний час.

Але, чи справді всі найсильніші?

От наприклад, Фернандо Торрес (Іспанія) вже чергову гру провів мляво, не в формі хлопчина і все. Згодом його замінив Лорєнте і гра впереді в іспанців оживилася.

Що ж до гри, іспанці виглядали краще, правда потрібно віддати належне і португальцям, які так і не дали своїм суперникам заволодіти центром поля вміло пресингуючи.

Також читайте:   Футбол. Ліга Чемпіонів. Порту 1:1 Шахтар (відео)

У першому таймі був обмаль моментів, а от у другому номери виникали, але переважно біля воріт голкіпера збірної Португалії – Єдуардо, який не один раз виручив свою команду від неминучого гола.

Гол назрівав. Після декількох хороших моментів іспанці все ж забили і забив не хто інший, а кращий форвард іспанців Вілья.

63 хвилина – після скидки від Хаві Давід пробивав по воротах, воротар португальців відбив та повторним ударом Вілья все ж пробив стража воріт.

Португальці будь-що хотіли відігратися, робили заміни, били по воротах та це був не їхній день.

А в кінці поєдинку ще заробили вилучення. Постарався Рікарду Кошта, який відмахнувся від Капдевільї.

Суддя додав три хвилини та це не допоїло португальцям. Іспанія крокує далі, а їхні сусіди пакують валізи і їдуть додому.