Футбол. Норвегія 0:1 Україна (відео) - Блог про Львів

Футбол. Норвегія 0:1 Україна (відео)

Норвегія 0:1 Україна

Завершився перший підготовчий збір збірної України із футболу під керівництвом Мирона Маркевича у ході якого Наші хлопці провели 3 контрольні поєдинки. Хоч і суперниками були не найсильніші команди, але факт є фактом. 3 матчі – 3 перемоги.

Остання над збірною Норвегії, яку Наші хлопці перемогли сьогодні в Осло із рахунком 1-0.

Після перемоги над румунами у Львові українська дружина приїхала у Норвегію не у найсильнішому складі. Лідерам команди Шевченку, Мілевському, Алієву, П’ятову та ще деяким гравцям тренерський склад дав відпочити, натомість вирішили перевірити на ділі молодь.

І по правді кажучи вона сподобалася. Помітна була іскорка у очах, що хлопці хочуть грати.

Дебютував у збірній воротар грозненського Терека – Дикань. Він у цьому матчі багато виручав свою команду. Спочатку було помітно, що він хвилюється та згодом стало все на свої місця.

Загалом по грі норвежці виглядали солідніше, створювали багато моментів, гарно відкривалися та м’яч не ліз у наші ворота або вдало грали захисники і Наш воротар. Не скажу, що українці не атакували, атакували. Зокрема дуже активним був Коноплянка, для якого це була вже третя поспіль гра за збірну і у всіх він себе зарекомендував з якнайкращого боку.

Також читайте:   Підсумки виступу Карпат у сезоні 2012/2013 років

Тепер до гри.

У першому таймі у команд було більше моментів, ніж у другому. Зокрема, за перші 45-ть хвилин запам’яталися: в України – удари Коноплянки; у Норвегії – удари Ріссе молодшого і Педерсена та нам пощастило.

У другому таймі супер удар вдався нашому Ракицькому, але воротар господарів відбив цей м’яч, у норвежців також подібний удар потягнув Дикань.

А гол трапився тоді, коли мало хто його очікував. Здавалося норвежці дотиснуть нас, а тут штрафний.

78 хвилина – до м’яча підходить Коноплянка, пробиває, воротар господарів невдало зафіксував шкіряного і Зозуля першим встиг на добиванні.

Ясно, що господарі матчу не хотіли програвати перед своїми вболівальниками, яких Наша діаспора перекричала, кинулися в атаку і супер шанс не використав хтось із норвежців, який з двох метрів послав м’яча вище. Ви би це бачили. І такі курйози виявляється трапляються.

Фінальний свисток і 1-0 на користь України. На цьому матчі збірної завершилися.

Наступний підготовчий цикл заплановано на місяць серпень, коли наші хлопці поміряються силами із голландцями.

А тепер на черзі чемпіонат світу в ПАР і національні чемпіонати.

У публікації використано фото з сайту futsal.sport.com.ua.