Футбол. Перша ліга. ФК Львів 0:1 ПФК Севастополь

Львів програє Севастополю

Не змогли, такий підсумок цьогорічного сезону для футбольного клубу Львів у першій лізі. Завдання на сезон було одне – повернення до прем’єр-ліги з яким підопічні тепер Ряшка не справилися.

Ключовою стала славнозвісна гра з головним конкурентом футбольним клубом Севастополь з яким львів’яни зустрічалися в Добромилі.

Гра на превеликий жаль прихильників ФК Львів завершилася мінімальною поразкою 0 – 1.

Це дозволило достроково за 2 тури завершення чемпіонату команді з Севастополя слідом за луцькою Волинню оформити путівку у елітний футбольний дивізіон Нашої країни.

Матч між цими суперниками був скандальним. Тільки з третього разу вони змогли зіграти між собою. Спочатку гру перенесли через епідемію грипу, потім через негоду, потім зарахували технічну поразку Львову, потім відмінили і ось нарешті 2 червня гра відбулася.

На цю гру львів’яни виходили тільки перемагати, адже навіть нічия не залишала ніяких навіть теоретичних шансів на продовження боротьби за путівку у прем’єр-лігу. І знову перед грою львів’яни мали проблеми із складом.

У заявці ФК Львів був тільки один номінальний нападник і то згодом травмувався і змушений був попросити заміну. Брати Баранці також тільки почали набирати форму і вийшли лише у другому таймі на поле. А «джокер» Шептицький взагалі вибув до кінця сезону.

Перші хвилини запам’яталися хіба що обопільним вилученням. У львів’ян Леонідов, у севастопольців – Шутов покинули поле.

Також читайте:   Металург З 0:1 Карпати (Відео)

Після цього епізоду львів’яни активізувалися, створювали моменти та севастопольці вміло захищалися. Це і не дивно, їх влаштовувала нічия. Небезпечно у Львова пробивали Панас і Гальчук.

Та як це буває не забили ви, заб’ють Вам.

43 хвилина матчу – Войнаровський розпочав атаку, Шевчук ефектно пропустив і Култишев пробив у дальній від Марущака кут воріт.

Так і перший тайм завершився.

У другому таймі тренер Фк Львова Ряшко робив заміни намагаючись врятувати поєдинок. У бій кинули Баранців, Козака, Мостового та це результату не дало.

Львів’яни володіли територіальною перевагою, били по воротах та Севастополь вистояв.

Фінальний свисток і радості гостей не було меж. Вони почали гучно святкувати свою перемогу адже вона стала визначальною. Севастополь з наступного сезону гратиме у прем’єр-лізі!!!!

Насамкінець кілька слів про турнірну таблицю. За два тури до завершення чемпіонату:

1. Севастополь – 70 очок
2. Волинь – 68
3. Сталь – 62
4. Фк Львів – 60.

У наступному турі, який відбудеться 5 червня Фк Львів у останньому домашньому поєдинку прийматиме кіровоградську Зірку.

Гра, яка фактично нічого не вирішує, хіба що можна поборотися лише за третє місце.

Початок зустрічі у Добромилі о 17 годині.