Футбол. Чемпіонат світу. Аргентина 0:4 Німеччина (відео)

Фіаско Аргентни

Давно я не бачив такого рівня футболу. Вже на стадії 1/4 чемпіонату світу з футболу між собою зустрілися гранди, зубри, фаворити мундіалю збірні Аргентини і Німеччини.

Матч достойний був фіналу, настільки захоплюючий матч був.

А завершився він повним фіаском аргентинців. Німці здобули переконливу перемогу із рахунком 4-0.

Ваш автор так якби чув вчора пишучи звіт про гру бразильців, що Аргентина вилетить. Так воно і сталося. Супер зіркова команда на чолі з легендою футболу Марадоною пакують валізи і їдуть додому.

А хто б міг подумати перед грою, що так все трагічно для них завершиться.

Молода німецька команда продемонструвала чемпіонську гру і заслужено перемогла. Німці не дали змоги розвернутися гравцям Аргентини і просто використали свої шанси.

Виділити когось не можу, адже вся команда зіграла супер, але все ж похвалю Лама, Мюллера і Клозе. Ці гравці дійсно продемонстрували гру високої якості.

Тепер до гри.

Розпочався матч для Аргентини холодним душем. Ні, ні. Дощ не падав як зараз у Львові, а німці забили вже на 3 хвилині.

Аргентинці порушили правила біля своєї штрафної. Швайнштайгер подав у штрафну і молоди форвард Мюллер відкриває рахунок у грі:

Команда із Південної Америки кинулася відігруватися та нічого путнього створити вони не могли, хіба що порушували правила.

Також читайте:   Динамо 1 - 2 Інтер

От скажімо Тевес дуже грубо зіграв у центрі поля і суддя навіть жовтої не дав.

А німці могли забити вдруге. Їм вдалася чудова комбінація, яку завершував Клозе та цього разу не судилося. Якби ж він тоді знав, що йому ще доведеться стати героєм зустрічі.

У другому таймі Аргентина прибавила. Здавалося от-от хлопці Марадони зрівняють рахунок та чудово грали захисники і воротар бундестіму.

А забили знову німці.

68 хвилина – провал аргентинців і вихід два в один завершується голом Клозе.

Аргентинців цей гол надломив, а коли ще і на 74 хвилині Фрідріх після чудової комбінації робить рахунок 3-0, вони впали духом.

Гру можна було вже завершувати. На гравців Аргентини було важко дивитися. Вони не вірили, що казка так скоро завершилася.

А німці і далі забивали.

89 хвилина – вихід 2 в 2 німців на ворота Аргентини, Озіл скидує на Клозе і останній оформляє дубль в поєдинку і встановлює остаточний рахунок у поєдинку 4-0.

Вітаємо Німеччину, яка довела, що не завжди зірковий склад приносить результат.

Команда Льова виходить у півфінал, де її суперником буде переможець пари Іспанія – Парагвай.

У публікації використано фото з сайту wc2010.football.ua.