Футбол. Чемпіонат світу. Матч за третє місце. Уругвай 2:3 Німеччина (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат світу. Матч за третє місце. Уругвай 2:3 Німеччина (відео)

Німеччина перемогла Уругвай

Після цього поєдинку залишився один матч і ми скажемо до побачення чемпіонат світу-2010 в ПАР. Наступний буде аж через чотири роки.

Та не буде про сумне. Сьогоднішньому фіналу в якому зустрінуться збірні Іспанії і Уругваю передував матч за третє місце, де зустрічалися невдахи півфіналів збірні Уругваю і Німеччини.

Гра вийшла на славу і завершилася мінімальною перемогою німців із рахунком 3-2.

На чемпіонаті світу цей матч проводять на відміну від скажімо європейського форуму. І хоча цей матч мало що вирішує, але все ж хоча б якась потіха команді переможниці, що виграє третє місце.

Але, що не казати, гра подобалася. У ній були і голи, і безліч гольових моментів і напруження до завершення матчу.

Початок поєдинку був за уругвайцями, які будь-що хотіли перемогти у цьому поєдинку. Як завжди активним був кращий гравець цієї команди – Дієго Форлан. І якби супер досвідчений воротар німців Бут (який замінив у цьому поєдинку Ноєра), то рахунок міг би бут вже відкритим ще на початку гри.

А так забили першими саме німецькі футболісти.

19 хвилина – Швайнштайгер пробиває метрів із 30-ти, воротар Уругваю відбиває м’яч прямісінько на Мюллера і останній відкриває рахункок у матчі.

Та не минуло і 10-ти хвилин як рахунок на табло місцевого стадіону був вже рівний.

28 хвилина – Швайнштайгер помилився в центрі поля і уругвайці вийшли 3 в 2! Суарес зробив передачу на хід Едісону Кавані (Уругвай), який вийшов один на один з Буттом і, не зближуючись з голкіпером завдав точного удару низом.

Також читайте:   Що таке грати у футзал із незнайомими людьми

Після цього ще було по черзі 2 виходи сам-на-сам у обидвох команд та воротарі зіграли блискуче.

Другий тайм також був багатим на голи.

Чекати довго не довелося.

51 хвилина – Аревало прострілив з правого флангу і Форлан завдав блискучий удар з льоту з розвороту в протихід голкіперу німців.

Відповідь німців не забарилася.

Через 5 хвилин рахунок знову став рівним.

56 хвилина – після навісу справа від Боатенга голкіпер Уругваю Муслера грубо помилився на виході і Марсель Янсен (Німеччина) головою відправив м’яч у сітку.

Після цього здалось таке враження, що ворота обидвох команд хтось зачарував. Але хто? Чи то той восьминіг шаманив чи що? 🙂

Навіть вже подумалося, що нас очікує додатковий час. Та не тут то було.

82 хвилина – після подачі кутового м’яч заметушився у штрафному Уругваю і Самі Хедіра (Німеччина) головою відправив м’яч у верхній кут.

Та це ще не було все. Уругвай міг відігратися. Йшли останні секунди гри, команда заробляє штрафний, до м’яча підходить Форлан і пробиває. Удар вийшов класним та на заваді стала перекладина воріт німців.

А потім був фінальний свисток ,який сповістив те, що команда, яка зайняла на цьому чемпіонаті третє місце має назву Німеччина.

У публікації використано фото з сайту futsal.sport.com.ua.