Футбол. Чемпіонат світу. Півфінал. Уругвай 2:3 Голландія (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат світу. Півфінал. Уругвай 2:3 Голландія (відео)

Голландія виходить у фінал

Чемпіонат світу з футболу на полях ПАР добігає кінця. Сьогодні вже відбувся перший півфінал у якому зустрічалися збірні Голландії і Уругваю.

Перемогу з мінімальним рахунком здобули футболісти країни Європи, а саме голландці із рахунком 3-2.

Це був перший півфінал і напруга варто сказати тримала вболівальників аж до самого завершення гри. А потім був фінальний свисток.

Хтось задоволений, хтось розчарований.

Але, я спеціально так пишу, бо сьогодні гру я розгляну під прицілом як пам’ятаєте була реклама – спочатку була кава. 🙂

Команди вийшли на гру у бойових складах. Ясно, що вага цього матчу була надважлива. Хто перемагав виходив у фінал чемпіонату світу, який проводиться раз на чотири роки. Погодьтеся – це круто. А якщо ще й виграти вдасться, то ціни немає.

Гра розпочалася із обопільних атак команд, але гравцям бракувало влучності або ж вдало грали воротарі.

Все йшло до гола. Хто його забивав, той отримував вагому психологічну перевагу.

Першим відзначилися голландці. Сталося це на 18 хвилині поєдинку:

Джованні Ван Бронкхорст (Голландія) завдав гарматний удар з 24-го сектора і м’яч влетів у дальню “дев’ять”! Муслера (воротар Уругваю) дотягнутися не зумів.

Слабенькі цього чемпіонату воротарі у команд. От скажіть, як можна було пропустити такий гол. Та якби воротар Уругваю просто собі стояв у воротах і нікуди не біг він б спокійно цей м’яч спіймав. А так маємо, що маємо.

Також читайте:   Футзал. Кубок Львівщини-2012. Енергія 1:4 ЛТК

Та це ще були метелики. Згодом Уругвай рахунок зрівняв. І знову не обійшлося без помилки воротаря. На цей раз голландців.

41 хвилина – удар із-за меж штрафної Форлана і ляп воротаря Голландії. Стояв собі на місці то стій. А він взяв і дьоргнувся вправо, а шкіряний пролетів по центру.

Перший тайм так і завершився за нічийного рахунку 1-1.

Другий тайм – копія першого. Були удари по воротах, гра воротарів, інтрига і саме головне – голи.

І знову все йшло до гола, а відбувся він на 70 хвилині:

Уеслі Снейдер (Голландія) несильно пробив по воротах і м’яч рикошетом від ноги захисника влетів у дальній кут.

Не встигли уругвайці оговтатися як знову получили гол у свої ворота.

73 хвилина – Куйт навісив у штрафну і маленький Роббен головою практично «похоронив» Уругвай. Згодом це підтвердилося.

Все що змогла зробити команда із Південної Америки так це скоротити рахунок.

92 хвилина – Перейра хорошим обвідним ударом скорочує рахунок до мінімуму.

Команди ще зіграли хвилини дві. Уругвай кинувся всією командою дожати голландців та останні вистояли.

А далі було те, що спочатку. 🙂 Фінальний свисток.

Голландія виходить у фінал і чекає свого суперника, який визначиться вже сьогодні у поєдинку між збірними Німеччини й Іспанії.

У публікації використано фото з сайту champion.com.ua.