Футбол. Ліга Європи. КР Рейк’явік 0:3 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. КР Рейк’явік 0:3 Карпати (відео)

Карпати стартували у Лізі Європи

Львівські Карпати дальше 1 раунду Кубка УЄФА не проходили ще ніколи. Нарешті, після гри в Ісландії тепер лише інопланетні створіння можуть допомогти місцевій команді вийти у наступний раунд аналога Кубка УЄФА – Лігу Європи.

У першому матчі 2-ого кваліфікаційного раунду львівські Карпати на виїзді із рахунком 3-0 розгромили місцеву команду КР «Рейк’явік».

Дуже шкода, що цю гру не змогли побачити вболівальники. Відео планувалося, але ісландська сторона не захотіла транслювати цей поєдинок і трансляції не було навіть в інтернеті, не говорячи вже про телебачення.

Українські вболівальники могли лише дізнаватися про перебіг матчу завдяки текстовій трансляції на декількох спортивних сайтах.

Сподіваюся, що більше таких казусів не буде і подальші матчі Карпат вболівальники футболу зможуть побачити хоча б в мережі інтернет.

Тепер до гри.

Судячи з текстової трансляції перший тайм команді Кононова дався важко. Причини можуть бути різні: переліт, хвилювання, але слава Богу, що ісландці не забили. Хто-зна якби гра проходила би пізніше і чи львів’яни би зуміли виграти, але чуть-чуть не рахується.

Добре, що все обійшлося. От, до слова у господарів поля був один момент, де вони чотири рази підряд завдавали удари по воротах львів’ян і у всіх моментах команду рятували захисники.

Також читайте:   Результати жеребкування Ліги чемпіонів і Ліги Європи

Що очікувати від другого тайму не знав ніхто. А вийшло все супер.

Як тільки поновилася гра Карпат відразу ж забили.

46 хвилина – Олександр Гурулі завдає точного удару в кут воріт ісландців.

Не минає і 5-ти хвилин як рахунок був вже 2-0.

51 хвилина – Андрій Ткачук замикає передачу Дениса Кожанова з правого флангу і подвоює перевагу львів’ян.

А коли Карпати забили втретє, то гру вже можна було завершувати.

57 хвилина – помилилася оборона господарів і Батіста вийшовши сам-на-сам із голкіпером господарів холодно реалізував свій шанс.

Після цього гра заспокоїлася, у складі Карпат відбулися заміни. Зокрема, дебютував новачок Нено, зіграв кілька хвилин молодий Габовда.

До речі, Нено міг забити четвертий гол та цього разу не вийшло.

Фінальний свисток, який зафіксував розгромну перемогу Наших земляків із рахунком 3-0.

Повторна гра, яка відбудеться 22 липня у Львові фактично перетворилася на формальність, але можна не сумніватися люди на футбол підуть. Давно Львів не бачив єврокубків.