Футбол. Суперкубок України. Шахтар 7:1 Таврія (відео)

Шахтар розбиває Таврію

Все-таки після чемпіонату світу перемикатися на український чемпіонат важко, але потрібно.

Сьогодні в Україні офіційно стартував сезон матчем за Суперкубок України, де зустрічалися чемпіон країни – донецький Шахтар і володар Кубка – сімферопольська Таврія.

Гра як і прогнозувалося завершилася перемогою гірників, але з яким рахунком 7-1.

Українські вболівальники вже встигли скучити за своїм футболом. Але, що не кажіть цікавіше було би якби у фіналі Шахтарю протистояв їхній одвічний конкурент – київське Динамо.

А так Таврія можливо і старалася та цих зусиль було замало. З такою грою у захисті яку вони продемонстрували не знаю як сімферопольські футболісти думають грати у Лізі Європи. Шахтар моментами проходив захисні редути як ніж масло.

Як вийшли на цю гру кримчани? Що це вуличний футбол?

Та перейдемо до гри.

Розпочався матч із швидкого гола донеччан. Не встигли вболівальники як слід всістися як рахунок був вже відкритий.

2 хвилина – після передачі із центру поля м’яч у штрафній прийняв Гладкий і розвернувшись влучно пробив повз Старцева.

Дивно як Олександр після невдалого минулого сезону демонструє чудову форму.

Після гола Шахтар і надалі продовжував гнути свою лінію.

Здавалося що мить і рахунок збільшиться. Донеччани настільки виглядали фізично підготовленими.

А забили кримські футболісти. Таке трапляється інколи.

32 хвилина – Ковпак з лівого флангу навісив у штрафну, Гуменюк високо вистрибнув і скинув м’яч на дальню штангу, а набіг Максим Фещук вже впритул розстріляв ворота.

Також читайте:   Чемпіонат світу – 2024. Попередній раунд. Результати матчів сьомого ігрового дня

35 хвилина – Срна прострілив справа і Жадсон метрів з 12-ти у дотик точно пробив під поперечину.

51 хвилина – Фернандіньо навішує з флангу і знову Гладкий забиває.

67 хвилина – знову гол. Провал захисту Таврії і Віліан забиває у пусті ворота.

Після того я пішов дивитися кіно. 🙂

Потім глянув, що Шахта забила ще тричіі.

78 хвилина – Рац пройшов флангом, навісив на Адріано і останній знову закотив шкіряного у пусті ворота.

85 хвилина – триходівка Віліан-Фернандіньо-Адріано і знову гол.

90 хвилина – індивідуальні дії Раца і «між іншим» Старцеву.

Підсумок 7 – 1. Ганьба для Таврії!!!!!

Фінальний свисток і Шахтар стає володарем Суперкубку України з чим їх і вітаємо.

Тепер очікуємо початку чемпіонату, який розпочнеться наступного вік-енду.

У публікації використано фото з сайту futsal.sport.com.ua.