Футбол. Карпати 2:1 Арсенал (відео) - Блог про Львів

Футбол. Карпати 2:1 Арсенал (відео)

Карпати перемогли Арсенал

Як приємно, коли команда за, яку вболіваєш перемагає, а якщо це ще відбувається на останніх секундах гри, приємніше вдвічі.

У п’ятому за ліком турі чемпіонату України із футболу львівські Карпати на своєму полі вирвали перемогу у столичного Арсеналу із рахунком 2-1.

Після четвергової перемоги над грузинами у Лізі Європи львівські футболісти вже в неділю повинні були зіграти і в чемпіонаті.

Це вони зробили, але гра видалася надзвичайно важкою. Лише на останніх секундах гри вдалося вирвати перемогу. Та про все по порядку.

Старт для Карпат у новому чемпіонаті виявився не надто вдалим. До цього у попередніх 4-ох турах львів’яни здобули лиш одну перемогу і перебували у другій частині турнірної таблиці.

Незважаючи на втому, яка все-таки схоже трохи далася взнаки, Карпатам потрібно було перемагати.

Арсенал також не радує результатами і до Львова їхав за очками.

Гра розпочалася для Наших земляків – краще не придумаєш.

Вже перша осмислена атака Карпат завершилася голом.

4 хвилина – після помилки захисників Арсенала на побачення із воротарем гостей вибіг Кожанов і холоднокровно переграв його.

Після цього епізоду гра заспокоїлася і поступово Арсенал перехопив ініціативу і раз за разом почав створювати небезпечні моменти.

І якщо у одному із епізодів Мазілу Карпати пробачив (не влучив у пусті ворота), то на 45-й хвилині львів’яни привезли собі самі гол. У своїй штрафній сфолив Мілошевіч на тому ж Мазілу.

Також читайте:   Футбол. Прев'ю до жеребкування відбіркового турніру ЧЄ-2016

Чесно кажучи пенальті сумнівний. Порушення то було, але чи в штрафній?

Максим Щацьких «точку» реалізував впевнено.

Так і перший тайм завершився за нічийного рахунку.

Другий тайм відверто розчарував. Карпати виглядали слабо і Арсенал можна сказати
їх перебігав та гостям із Києва відзначитися не вдалося.

А що львів’яни. По перебігу подій на полі вони виглядали втомленими.

Тренер Кононов намагався якось оживити гру випустивши на поле Годвіна, Молодого Гудиму та до останньої хвилини гри нічого не вдавалося.

І лише коли пішли компенсовані арбітром хвилини Карпати створили більше моментів чим за весь другий тайм, а можливо і за всю гру.

До пори до часу киянам щастило та проти удару Батісти на 94 хвилині вони не зуміли нічого протиставити. Часу відігратися у Арсеналу вже не було.

Фінальний свисток і 2-1 перемагають львів’яни.

Після цієї гри Карпати набирають 8 очок і як мінімум на тур піднімаються на 5-ту сходинку турнірної таблиці.

Наступну гру львівські футболісти проведуть 15 серпня. В цей день їх на власному полі екзаменуватиме чемпіон країни – донецький Шахтар.

У публікації використано фото з сайту fans.com.ua.