Футбол. Ліга Європи. Галатасарай 2:2 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Галатасарай 2:2 Карпати (відео)

Галатасарай 2:2 Карпати

Перший тайм україно-турецького протистояння між грізним Галатасараєм і Нашими Карпатами завершився миром 2-2.

Кому результат на руку? Звичайно Карпатам, але по грі, особливо у другому таймі зрозуміло, що у Львові буде важко.

Ще після того, як пройшло жеребкування і львів’яни дізналися хто стане їхнім суперником, спеціалісти заявляли, що у нас шансів немає. Турки нас порвуть та не треба казати гоп, поки не перескочиш.

Після сьогоднішньої гри так не скажуть вже. Карпати після першого тайму вигравали 2-0 і якби Батіста у другому таймі забив ще один гол, то мат-відповідь був би формальністю, а так…..

Гра почалася за переваги Карпат, турки нічого конкретного створити не могли, а Карпати раз за разом турбували кіпера Галатасарая.

Та це колись мало звершитися і так і сталося.

34 хвилина – львів’янам вдалася хороша атака з лівого флангу, Кожанов прострілює і Кузнєцов, який проводив другу гру після повернення із Аланії, відкриває рахунок у грі.

Турки не могли зрозуміти, що твориться, а тут ще і Зеньов подвоїв рахунок.

41 хвилина – знову лівий фланг, чудовий пас Авелара і Сергій Зеньов як це не дивно подвоює рахунок.

Також читайте:   Кубок України. Львівські команди зіграють на стадії 1/32 фіналу

Так і перший тайм завершився.

У другому таймі турки чесно кажучи нас задавили, до першого гола ще так перевага не відчувалася, а от після того як колись зірковий форвард збірної Чехії – Барош забив один гол, пішло справжнє пекло.

59 хвилина – діагональна передача із лівого флангу і Барош ударом ногою вколочує шкіряного у сітку воріт Тлумака.

І добре, що матч так завершився, хоча якби Батіста забив після чудової контратаки, то хтозна якби там було далі.

Виникає питання: навіщо було міняти Кузнєцова? Кононов хотів освіжити гру, але Батіста чесно кажучи її не підсилив.

А так спочатку штанга нас врятувала, а потім Барош все-таки забив.

86 хвилина – чудовий простріл Кюела і чех закочує м’яч у пусті ворота.

Фінальний свисток і 2-2. Битва продовжується.

Тепер чекаємо 26 серпня, 21.45, стадіон «Україна»: Карпати – Галатасарай.