Футбол. Шахтар 1:0 Карпати (відео)

Шахтар 1:0 Карпати

У шостому турі української прем’єр-ліги з футболу на львівські Карпати чекав не простий іспит, їм цього дня на виїзді довелося зустрітися із діючим чемпіоном України і грандом українського футболу – донецьким Шахтарем.

До цього поєдинку Карпати ще ніколи не вигравали у Донецьку, не вдалося цього зробити і сьогодні.

На жаль львів’яни поступилися із рахунком 1-0.

Після переможного поєдинку у минулому турі над Арсеналом на львівських футболістів очікували два надважких поєдинки з Шахтарем і на Лігу Європи із турецьким Галатасараєм.

Перший із них не вдався, хоча по грі львів’яни могли заслуговувати на більше, а з турками побачимо.

По першому тайму гри в Донецьку можу сказати, що Карпати відіграли чудово і якби на початку зустрічі удар Зеньова чудом не витягнув кіпер Шахтаря П’ятов невідомо якби далі проходила гра.

А так поступово гірники перехопили ініціативу і почали створювати момент за момент у наших володіннях.

Як завжди активними були бразильці, особливо Коста, на удар якого чудом зреагував Тлумак.

Перший тайм добігав кінця як Карпати получили «гол у роздягальню».

45 хвилина – Рац пробив по воротах, м’яч зачіпив ногу когось із захисників відлетів до Віліана і останній головою спрямував шкіряного у ворота.

Також читайте:   Футбол. Прев'ю до жеребкування відбіркового турніру ЧЄ-2016

Питання: де були захисники?

На другий тайм донеччани вийшли набагато зібранішими чим на перший. Як наслідок гірники повністю переграли Карпати. Удар за ударом летів у ворота Тлумака, та щастя було на нашому боці. То воротар Карпат, то перекладина ставали нам у допомозі.

Львівські футболісти пробували атакувати та особливих моментів у них не було. Помітно було, що Карпати втомилися. Такий темп вони поки що ще не можуть підтримувати

Відзначу також повернення Кузнєцова і дебют захисника Чечера.

Та якби там не було, під кінець зустрічі львів’яни могли втекти від поразки. Два супер моменти втратили спочатку Голодюк і в Кузнєцов. Обидвом забракло чуть-чуть, щоб змусити замовкнути Донбас арену.

У підсумку 1-0 на користь Шахтаря, який після цього туру одноосібно очолив турнірну таблицю прем’єр-ліги набравши 16 очок.

Карпати ж із 8-ома пунктами залишилися на шостому місці.

Наступну гру у чемпіонаті вони проведуть 22 серпня. Цього дня на своєму полі вони проекзаменують новачка вищого дивізіону ПФК Севастополь.