Футбол. Україна 1:1 Голландія (відео) - Блог про Львів

Футбол. Україна 1:1 Голландія (відео)

Україна не зуміла перемогти Голландію

Сьогодні у світі знову великий футбольний день, настала черга товариських матчів. Не оминули вони і нашу національну збірну.

Вона у цей день у Донецьку на Донбас-арені приймала гостей із Голландії.

Гра попри велику перевагу наших земляків завершилася миром 1-1.

Це була третя гра нашої збірної під керівництвом нового наставника Мирона Маркевича, попередні завершувалися неодмінно перемогами, цього разу ми задовільнилися тільки нічиєю.

Хтось скаже, так грали ж із віце-чемпіонами світу. Воно то так, але річ у тому, що в Україну на цю гру не приїхав жоден гравець із збірної заявленої на чемпіонаті світу в ПАР, а приїхав навіть не найближчий резерв.

Відразу четверо гравців дебютували у збірній сьогодні.

В українців все було прогнозовано, грали сильніші на даний час гравці, лише відбувся один дебют Чеберячка.

Таку Голландію потрібно було обігрувати однією ногою, а вийшло так, що могли і взагалі програти.

Перший тайм був ніяким. Моментів було обмаль, а браку стільки у виконанні обидвох команд, що вистачило би на кілька матчів. Навіть зараз не можу пригадати небезпечних моментів за перші 45 хвилин.

За те у другій половині зустрічі моментів було багато, більшість з них було створено командою Маркевича та результат як бачимо на табло.

Також читайте:   Футбол. Ліга чемпіонів. Шахтар 2:0 Норшеланд (відео)

Могли забити Тимощук, Алієв, Романчук, Коноплянка та воротар або футбольне щастя було на боці помаранчевих.

А потім відбувся неочікуваний гол у наші ворота.

73 хвилина – Янсен потіжно пробив із-за меж штрафної, м’яч влучив у перекладину і відскочив на ніким не прикритого Ленса, який і добив шкіряного у сітку.

Як-то кажуть у повітрі запахло смаженим та врятував нас від поразки Алієв, який на 74 хвилині відмінно виконав штрафний у своєму стилі.

Після голу Україна атакувала аж до фінального свистка та марно.

А в кінці кінців Україна взагалі могла програти. На доданих головним арбітром хвилинах помаранчеві заробили небезпечний штрафний майже на лінії штрафного майданчика українців, до м’яча підійшов Янсен і невідпорно пробив.

Наше щастя, що м’яч не влучив у ствір воріт, бо був би гол.

За мить пролунав фінальний свисток, який сповістив нічийний рахунок 1-1 у товариському матчі між Україною і Голландією.

P.S. Підводячи підсумок гри скажу, що Україна сьогодні була якоюсь не зібраною, було багато браку, взагалі по першому тайму навіть не було бажання футбол дивитися.

Звичайно до Євро-2012 час на виправлення помилок є, але з такою грою нам нічого на домашньому форумі не світить.