Футзал. Кубок Львівщини-2010. Фінал: Тайм (Україна) 1:1 по пен. 5-3 Іберія-Стар (Грузія) - Блог про Львів

Тайм чемпіон Кубка Львівщини

Завершився перший міжнародний турнір Кубок Львівщини з футзалу, який з 12 по 15 серпня проходив у місті Львові. У ньому приймали участь 8 команд із України, Грузії, Білорусії, Польщі.

У фіналі, сьогодні 15 серпня зустрічалися на даному турнірі сильніші команди: діючий чемпіон України львівський Тайм і чемпіон Грузії, підсилений бразильцями – Іберія-Стар.

Гра виправдала сподівання, до останнього не було відомо, хто ж переможе у цьому двобої.

Основний час завершився із рахунком 1-1, а у серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися наші земляки 5-3.

Після того як в п’ятницю грузини каменя на камені не залишили від ще однієї львівської команди Енергії, цікаво було глянути як грати у цьому поєдинку із ними буде чемпіон країни.

Моментів у матчі було обмаль, все-таки фінал давив на команди.

Давалася взнаки також відсутність у складі львів’ян одного із провідних гравців Валерія Легчанова у якого травма.

Першими у матчі відзначилися гості із Грузії: помилка у центрі поля когось із гравців Тайму призвела до миттєвої контратаки і Жоан перекинув м’яч через кіпера Тайму Іваняка, який замінив у цей день на останньому рубежі Лисенка.

Львів’яни відігралися достатньо швидко, а допомогли їм у цьому самі грузини.

За 10 хвилин до завершення першого тайму вони перевищили ліміт командних фолів і якщо Овсянников їх перший раз пробачив, то наступного разу Максим Павленко невідпорно пробив у правий кут воріт від воротаря Іберії-Стар.

Також читайте:   Футзал. Суперкубок. Ураган 4:3 Енергія (відео)

Так і перший тайм завершився.

Тайм обігрує Іберію-Стар

Друга половина зустрічі не була також багатою на гольові моменти, команди грали грамотно, у першу ергу оглядаючись на свої тили.

Найбільш реальний шанс вирвати перемогу у основний час був у грузинів та їхній гравець влучив у штангу.

За 2 хвилини до завершення поєдинку тренер Тайму Гончаренко пішов на радикальний крок – 5-тим польовим вийшов Якунін та окрім катання м’яча це ні до чого не призвело.

Фінальний свисток і це означало, що на глядачів очікувало блюдо для гурманів – серія пенальті.

Серія пенальті

Її команди били без промахів, лише на передостанньому ударі не витримали нерви у автора єдиного голу у складі Іберії-Стар Жоана і він влучив у штангу.

На 5-ий удар у львів’ян до м’яча підійшов капітан Павленко, який своїм ударом і поставив жирну крапку у цьому важкому поєдинку.

Тайм стає першою командою, яка здобуває Кубок Львівщини.

У інших матчах сьогоднішнього ігрового дня зафіксовано такі результати:

Матч за 7 місце:

Граніт (Білорусь) 6-4 Кардинал-Рівне (Україна)

Матч за 5 місце:

Лемберг (Україна) 1-2 Хуртап (Польща)

Матч за 3 місце:

Енергія (Україна) 9:4 ЛТК (Україна)

У підсумку команди-учасники на турнірі Кубок Львівщини- 2010 зайняли такі підсумкові місця: