Футбол. Ліга Європи. Карпати 3:4 Боруссія (відео)

Карпати-Боруссія

Цього матчу у Львові очікували із нетерпіння. Квитки на гру Наших Карпат із німецькою Боруссією ще задовго до початку гри були продані.

Гра виправдала всі сподівання, але тільки не порадував результат. На жаль, Карпати поступилися гостям із Німеччини із рахунком 3-4.

Не вміємо ми грати на останніх. Ця хвороба в українських команд була, є і напевне ще буде довго.

Хто би міг подумати, що львів’яни програючи по ходу зустрічі із різницею у два м’ячі зможуть вийти вперед?

А згодом за 5 хвилин пропускають два м’ячі і програють 4-3. Навіть не маю що сказати. Жаль, жаль і ще раз жаль.

Хтось зараз каже можливо якби зіграли у цьому поєдинку дискваліфіковані Федецький і Кузнєцов можливо б результат був інший. Та це лише здогадки. Минулого вже не повернеш.

Моментів у цьому поєдинку в обидвох команд було вдосталь, всі перечислювати не буду розкажу лише про голи.

12 хвилина – німці заробляють сумнівне як на мене пенальті і Сахін впевнено його реалізовує.

Не минає і 15-ти хвилин як стадіон «Україна» і Ваш автор впадає у шок. Ще б пак. Боруссія забиває вдруге.

27 хвилина – подачу Барріоса замкнув Гетце.

Чесно кажучи після цього епізоду я вже навіть подумав що Карпати сьогодні програють в одну торбу. Та як виявилося потім – я помилявся.

Також читайте:   Футбол. Ліга Чемпіонів. Манчестер Сіті - Динамо. Анонс

Ще до свистка на перерву львів’яни один м’яч відквитали.

44 хвилина – Зеньов зробив передачу, мяч від Кополовця попав до Голодюка, і той пробив точно в дальній кут.

Так і перший тайм завершився.

Другий тайм розпочався із голів Карпат. Хто б міг подумати, що у грі все перевернеться з ніг на голову?

52 хвилина – помилкою захисника Боруссії скористався Михайло Кополовець і тим самим зрівняв рахунок у матчі.

А на 78 хвилині стадіон був в екстазі. Це Кожанов гарно пробив із-за меж штрафної.

Після цього епізоду навіть подумалося, що Львів знову цілу ніч не спатиме.

Та не тут то було. За якихось 5-ть хвилин настрій у львівського вболівальника кардинально змінився.

87 і 92 хвилина по черзі відзначаються Барріос і Гетце.

Фінальний свисток і невтішні для нас 3-4. Що ж, перший млинець для львівських футболістів виявився гливким. Тепер на Карпати очікує непростий виїзд у Францію до ПСЖ, який вчора доволі неочікувано обіграв на виїзді іспанську Севілью.