facebook

Куди поділися контролери?

трамвай

Нещодавно спілкуючись із своїм хорошим другом ми зачепили тему журналістики. Його цікавили мої плани на майбутні статті. Звісно, що я йому всіх секретів не відкрив, але де з чим з ним поділився. Та це таке.

Мій друг мене попросив висвітлити доволі цікаву тему: «Куди поділися контролери?». За його словами він по три рази в день їздить на цьому виді громадського транспорту і за рік може 5-7 разів зустрічав людей цієї професії, а зараз взагалі їх не помітно.

Невже вони пропали? Про це і не тільки читайте далі.

Ваш автор про цю тему теж на цей момент сказати багато не міг, адже сам вже не пригадував, коли останній раз не те що бачив контролерів, а їздив трамваєм чи скажімо тролейбусом. Тому Я вирішив сісти у згадувані види транспорту і перевірити що тут до чого: чи є контролери чи їх не має, чи може їх викрало НЛО? 🙂

Людина, котра хоч частину свого життя прожила у місті Лева знає, що найбільша кількість контролерів крутиться в районі привокзальної площі і вокзалу. Там якщо їх не має, то тоді вибачте. 🙂

Також пригадую досить часто вони зустрічалися на таких популярних маршрутах як трамвай номер шість, три і два.

Зранку, коли час пік і люди їдуть на роботу чи приїжджають із навколишніх сіл, Я вдягнувся і поїхав на привокзальний ринок, там якраз люду вистачає.

Тільки ми під’їхали до площі Кропивницького як відразу ж я помітив двох підозрілих мені людей: молодий чоловік і жінка. Це як Ви здогадалися були контролери. І почалося: «Ваші квиточки, починають придивлятися і так далі».

Є вони, нікуди вони не ділися. Але, відразу ж потрапити на них – міг бути збіг обставин. Привокзальна чи вокзал – це зрозуміло. Можна їх тоді обманювати і у інших районах їздити без квитка?

Вирішивши свої справи, додому Я знову спеціально їхав трамваєм. На цей раз людей, що перевіряють квитки вже не було.

Через кілька днів знову сів на трамвай, але на цей раз в районі вулиці Личаківської. Контролерів не було знову, але як Я засміявся, коли на вулиці Підвальній виходячи з трамваю побачив героїв Нашої сьогоднішньої статті. Вони на руках мали навіть пов’язки. 🙂

Підсумовуючи сьогоднішню статтю скажу наступне: «Контролери є, вони нікуди не поділися, тільки треба мати щастя щоб на них натрапити». 🙂 А серйозно, наскільки я помітив вони істотно змінили кадри і тепер їх впізнати важко.

Тому, краще купіть квиток за гривню і їдьте собі спокійно, а не заглядайте за цими людьми. А якщо почнуть Вас діставати ні за що, тоді……
 

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. PVS 13.10.2010 пише:

  Їх на Сибір вивезли!

 2. Архіваріус 13.10.2010 пише:

  PVS пише: Їх на Сибір вивезли!

  О так, це москалів робота. Вони в цій справі мастаки. 😀

 3. VIK 13.10.2010 пише:

  та не, то Чупакабра з”їла більшість кондукторів 🙂

 4. russo turisto 07.11.2010 пише:

  Никуда они не пропали, вчера ехал 9-ым номером на вокзал, и впервые за три месяца мне попались контролеры – две пожылые женщины.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*