Футзал. Тайм 2:3 Шахтар (відео) - Блог про Львів

Футзал. Тайм 2:3 Шахтар (відео)

Тайм поступився Шахтарю

У 10-ому за ліком турі чемпіонату України з футзалу на чемпіона країни львівський Тайм очікував домашній поєдинок проти колись грізного суперника – донецького Шахтаря.

Гра виправдала всі сподівання, але на жаль для львівських вболівальників завершилася поразкою Тайму із рахунком 2-3.

На цей матч як завжди зібралося багато людей, незважаючи на ранній початок зустрічі.

Інтерес підігрівав ще той факт, що гості із Сходу України у якому би вони не були стані завжди залишаються небезпечним суперником. Яскравий приклад сьогоднішня гра. Майбутнє у донеччан є і це помітно, тільки молодим футболістам потрібно зігратися.

А що ж Тайм?

Криза у колективі схоже минула, але знову ж стара як світ проблема – не реалізовуємо моменти. За кілька секунд до кінця гри якби Кондратюк забив, була би нічия. А так як кажуть люди: маємо те що маємо.

Та про все по порядку.

Розпочався поєдинок із обопільних атак, момент за моментом виникав як біля таймівських, так і біля донецьких воріт.

А на 6 хвилині рахунок у матчі було відкрито: затяжна атака Тайму завершилася точним ударом Дениса Овсянникова.

На деякий час мені навіть подумалося, що розгрому Шахтарю не уникнути. Та гірники оговталися швидко і на далі грали у свою гру. Результат не забарився.

17 хвилина – після передачі Вороніна відзначився Юнаков.

Також читайте:   FAVBET Екстра-ліга: огляд матчів 9 туру + ВІДЕО

Перша половина зустрічі за нічийного рахунку і завершилася.

Чим була цікава друга половина матчу так це тим, що двічі відзначилися гості з Донбасу і невикористані моменти львів’ян.

24 хвилина – Кулаков вийшов сам-на-сам із Лисенком, воротар удар відбив, але «куля» потрапила у груди тому ж Кулакову від якого і залетіла у ворота.

30 хвилина – після прострілу Юнакова дальню замкнув Воронін, який до речі виглядав досить непогано у цій грі. Досвід є досвід.

Відразу ж тренер львівської команди взяв тайм-аут, після чого на майданчик вийшов 5-тий польовий гравець.

Особливих дивідендів це не принесло, за винятком одного голу у відповідь від Олександра Кондратюка за хвилину до закінчення поєдинку.

Звучить фінальна сирена, яка сповістила, що від початку чемпіонату Тайм вже в четвертий раз програв.

Відеофрагменти поєдинку можете подивитися нижче:

У турнірній таблиці підопічні Гончаренка набрали 13 очок і поки що посідають 5-те місце.

Наступну гру у чемпіонату львівська команда тепер зіграє аж 22 грудня. У цей до Львова завітає команда із Донбасу – Єнакієвець.

Така велика пауза у чемпіонаті для Тайму викликана тим, що вже 25 листопада вони зіграють знову у єврокубках. А ціль як відомо у цьому турнірі – фінал чотирьох.