Футбол. Ліга Чемпіонів. Шахтар 2:0 Брага (відео)

Шахтар переміг Брагу

Ось і завершилася Ліга чемпіонів у цьому році.

У останньому 6-ому турі донецький Шахтар на своєму полі приймав португальську Брагу.

Гра завершилася перемогою української команди із рахунком 2-0.

Ще перед останнім туром було зрозуміло, що лише диво може завадити гірникам не потрапити у наступний раунд найпрестижнішого європейського турніру. Питання залишалося тільки одне, з якого місця вони вийдуть.

У матчі із португальцями їх задовільняла нічия, а ось гостям необхідно було будь-що перемагати і сподіватися на осічку Арсенала у матчі з Партизаном.

Перший тайм поєдинку як і вся гра проходили практично без моментів, було багато боротьби, фолів, а ось небезпечних моментів обмаль, що і засвідчила статистика.

За всю гру Шахтар завдав 3 удари у площину воріт, а Брага – два.

Португальці будь-що хотіли забити, але Шахтар грамотно грав у захисті не дозволяючи нічого путнього створити біля своїх воріт.

Єдиний момент, який запам’ятався – це удар Кости (Шахтар) у дальній кут, але його підвела влучність.

Другий тайм та ж картина. Гра на зустрічних курсах, але моментів як не було у першій половині гри, так і не було зараз.

А потім був гол.

77 хвилина – Срна пройшов по правому флангу, навісив у штрафну і Разван Рац в один дотик вколочує шкіряного у лівий від воротаря Браги кут воріт.

Також читайте:   Розпочався продаж квитків на матчі: Україна - Латвія та Україна - Люксембург

Португальці і далі робили зусилля відігратися, але нічого суттєвого біля воріт П’ятова вони створити не могли, натомість пропустили вдруге.

82 хвилина – чисто футзальна комбінація завершується голом Адріано, який замкнув простріл Раца на дальню штангу.

Звучить фінальний свисток і Україна лікує, давненько наша команда не виходила у плів-офф Ліги чемпіонів.

В іншому матчі нашої групи англійський Арсенал на своєму полі переміг сербський Партизан із рахунком 3-1.

Отже, підсумкова турнірна таблиця набула такого остаточного вигляду:

1. Шахтар – 15 очок
2. Арсенал – 12 очок
3. Брага – 9 очок
4. Партизан – 0 очок.

Таким чином, до 1/8 плей-офф Ліги чемпіонів виходять Шахтар і Арсенал, а Брага свої виступи продовжить у Лізі Європи.

Хто стане суперником донеччан на наступному етапі найпрестижнішого футбольного турніру Європи стане відомо 17 грудня, коли відбудеться жеребкування і Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

А серед потенційних суперників фігурують: італійські Мілан, Рома, Інтер, французькі Ліон і Марсель, іспанська Валенсія, данський Копенгаген.