Футбол. Ліга Європи. БАТЕ 1:4 Динамо (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. БАТЕ 1:4 Динамо (відео)

Один з героїв поєдинку

Після поразки Карпат від Боруссії порадувало київське Динамо. Саме воно проводило свою гру у Білорусії із місцевим БАТЕ одразу ж після гри львівської команди.

Напевно це була найкраща гра киян за весь печальний сезон.

Поєдинок завершився більш ніж переконливою перемогою киян із рахунком 4-1.

Всі ми добре пам’ятаємо як Динамо вдома зіграло внічию із БАТЕ 2-2. Тоді після цього матчу білоруські футболісти дозволили собі некоректні висловлювання у бік українського клубу. Що саме вони говорили я нагадувати не буду, але на цю гру українська команда їхала з метою будь-що взяти реванш.

І їй це вдалося.

Довгий час ходила інформація, що поєдинок може не відбутися через складні погодні умови: сніг і сильний мороз. Гра таки відбулася, але 16-ти градусний мороз давався взнаки. Гравці обидвох команд жодної хвилини не стояли на місці.

До подій мачту варто також додати повернення у основний склад після травми досвідченого воротаря Олександра Шовковського, який до слова відстояв впевнено.

Щодо гри, то спочатку білоруси ще троха атакували, але коли динамівці відкрили рахунок їхній запал завершився.

Кияни були кращими, що і довели їхні забиті чотири голи.

16 хвилина – простріл до штрафної, шкіряний потрапляє до Вукоєвича і Огнєн переправляє м’яч у сітку.

43 хвилина – суто футзальна комбінація. Мілевський скинув на Єрьоменка, той прострілив на дальню штангу і Єрмоленко подвоїв рахунок.

Також читайте:   Як я був на матчі Карпати-Боруссія

50 хвилина – у своїй штрафній білоруси збили Гусєва і сам же потерпілий реалізував пенальті.

68 хвилина – класична контратака гостей із України, Єрмоленко у розріз віддає на Мілевського і Артем в один дотик доводить мазунко у зустрічі до непристойного.

На все, що спромоглися господарі поля, так це на гол престижу.

84 хвилина – хороший удар із-за штрафної вдався Нехайчику, на який кіпер Динамо зреагувати не зміг.

І тут звучить фінальний свисток, який фіксує впевнену перемогу київського Динамо із рахунком 4-1.

Відеофрагменти забитих голів ви можете подивитися у наступному відео:

В іншому матчі нашої групи Шериф на своєму полі розписав мирову із голландським АЗ Алкмар із рахунком 1-1.

Таким чином після 5-ого туру турнірна таблиця у групі «H» виглядає наступним чином: