Футбол. Ліга чемпіонів. Рома 2:3 Шахтар (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. Рома 2:3 Шахтар (відео)

Шахтар на виїзді перемагає Рому

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів донецький Шахтар на виїзді з рахунком 3-1 переміг італійську Рому.

Цього матчу чекали із нетерпінням. Ще б пак, українські вболівальники футболу скучили за великим футболом.

І ос нарешті, вчора змагання у найпрестижнішому європейському турнірі під назвою Ліга Чемпіонів відновилися.

Свою гру наш донецький Шахтар проводив на виїзді із італійською Ромою.

Чесно кажучи перед грою були деякі побоювання як за функціональний стан гірників (все-таки це була їхня перша гра після зимової паузи), так і за кінцевий рахунок. Адже, як відомо гра забувається, а результат залишається.

З перших хвилин зустрічі Рома на правах господаря побігла вперед забивати гол. Шахтар же відповідав контратаками.

Нічого небезпечного біля обидвох воріт не відбувалося, аж поки італійці не забили курйозний гол.

28 хвилина – чудова атака вдалася італійцям, Тадеї зробив навіс на дальню штангу, пробив Перрота, який влучив у Раца від якого шкіряний і залетів у нашу сітку воріт.

Але, це були тільки домисли.

Через хвилину чудова атака вдалася українській команді.

Також читайте:   Футбол. Євро-2016. Хто стане суперником збірної України у матчах плей-офф?

29 хвилина – після відскоку Жадсон пробив із-за штрафної – рикошет, гол!

Рома була в шоці.

А коли на 35 хвилині після індивідувальних дій відзначився за нас Коста, то Рома і взагалі збавила обороти.

Шахтар же грав у своєму руслі і через деякий час забив третій гол.

41 хвилина – гравець італійців Різе на рівному місці втрачає м’яч біля своєї штрафної, його підхоплює Коста, віддає на Адріано і вже 3-1 на нашу користь.

Перший тайм так і завершився з таким рахунком.

Друга половина зустрічі це: Рома атакує, а Шахтар всією командою сидить в обороні, лише зрідка атакуючи. Тактика не дуже хороша, але має право на життя.

Відзначилися римляни лише раз.

62 хвилина – Жеремі Менез (Рома) пройшов по центру і з лінії штрафної пробив точнісінько в “дев’ятку”.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу української команди із рахунком 3-2.

Перед матчем-відповіддю, який відбудеться за два тижні на Донбас-Арені Шахтар заробив хороший гандикап у рахунку.

Тепер італійцям, щоб вийти в 1/4 фіналу потрібно перемагати із різницею в два м’ячі.