Футбол. Ліга Європи. Бешикташ 1:4 Динамо (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Бешикташ 1:4 Динамо (відео)

Сьомін повертається

У матчі 1/16 фіналу Ліги Європи київське Динамо на виїзді зустрічалося із турецьким Бешикташом.

Гра, на радість українських вболівальників футболу, завершилася перемогою саме української команди із рахунком 4-1.

Після провального матчу харківського Металіста, матч за участю ще однієї української команди київського Динамо очікувався з тривогою.

Невідомо ж було у якому стані зараз перебуває команда Сьоміна. Та як показала гра – у хорошому стані, навіть дуже.

Розпочався поєдинок із обопільних атак, могли відзначитися як турки, так і Динамо.

Але, пощастило саме українській команді.

27 хвилина – динамівці подають кутовий, Шевченко б’є головою, м’яч зачіпає Вукоєвича і влітає у сітку воріт.

Через 10 хвилин турки відігралися.

37 хвилина – після скидки від партнера Рікардо Куарежма (Бешикташ) хльостко пробив в кут – Шовковський зачепив м’яч, але запобігти голу не зумів.

Перший тайм так і завершився за нічийного рахунку 1-1.

Що можна було очікувати у другому таймі? Це мала показати гра і функціональна готовність команди.

А виявилася вона в Динамо на належному рівні. Плюс ще й допоміг швидкий гол.

50 хвилина– знову Динамо подає кутовий і на цей раз вже Шевченко без чиєїсь допомоги виводить киян вперед.

Також читайте:   Футбол. Збірна України зіграє на чемпіонаті Європи-2016 з Німеччиною, Польщею та Північною Ірландією

Не скажу, що господарі поля здалися. Вони як і раніше атакували та чудову гру у воротах демонстрував кіпер киян Шовковський. Все-таки досвід є досвід.

А що ж Динамо?

А воно знову взяло і забило.

57 хвилина – після навісу зліва Олег Гусєв (Динамо) пробиває у ствір воріт – м’яч потрапляє у поперечину … відскакує у ногу Айіли Юссуфа і закочується у сітку.

Потім знову ж обопільні атаки, моменти як біля одних, так і біля інших воріт, а забили наші земляки.

Пенальті заробив Гусєв, сам його Олег і реалізував.

Йшла 90 хвилина.

А під сам кінець гри відзначився зірковий гравець турків Куарежма, якого рефері поєдинку вилучив з поля. Напевно португалець не захотів їхати в Україну. 🙂

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу української команди із рахунком 4-1.

Як-то кажуть до нас турки вже можуть не їхати.

Матч-відповідь то буде, але нічого вже окрім очок у таблицю коефіцієнтів УЄФА не буде вирішувати.