Футбол. Ліга Європи. Динамо 4:0 Бешикташ (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Динамо 4:0 Бешикташ (відео)

Динамо знову перемагає Бешикташ

У повторному матчі 1/16 фіналу Ліги Європи київське Динамо вдруге перемогло турецький Бешикташ із рахунком 4-0.

Після першого матчу, де київські футболісти перемогли із рахунком 4-1 ніхто не сумнівався, що саме Динамо пройде у наступний раунд змагань другого за престижністю турніру Європи.

І щоб там не говорили турки, які говорили що приїхали лише за реваншем, його так і не відбулося.

З перших хвилин матчу київська команда, яка незважаючи на великий гандикап у рахунку, виставила основний склад одразу ж побігла вперед забивати швидкий гол.

І варто сказати це їм нам вдалося.

3 хвилина – незрозуміла ситуація у штрафній Бешикташа, то бив Гусєв, то Шевченко, та все ж шкіряний потрапив до Вукоєвича, і Огнєн відправив його у сітку воріт турецьких футболістів.

Після цього епізоду гості вирівняли гру і пішли великим силами вперед. Були навіть моменти та щастя і Олександр Шовковський були на нашому боці.

Перший тайм так і закінчився за мінімальної переваги Динамо.

Друга половина зустрічі – копія першої. Кияни знову ж забили швидкий гол.

55 хвилина – Мілевський віддав чудовий розрізний пас на Ярмоленка і Андрій обігравши по ходу воротаря закотив м’яча у сітку.

Також читайте:   Де купити квиток на гру Україна - Сербія?

Здавалося можна заспокоїтися та динамівці і не думали цього робити, як наслідок турецькі футболісти отримали ще два м’ячі у свої ворота.

64 хвилина – Єрьоменко пробив із-за меж штрафної в штангу, Нінкович підібрав м’яч, віддав на Гусєва, який кількох метрів пробив вже у порожні ворота!

74 хвилина – Єрьоменко з лівого кута штрафного віддав у центр на Шеву, який пробив у дотик у правий кут воріт кіпера Бешикташа Рушту.

Більше у цій грі нічого цікавого не було, хіба що ще варто згадати хамську поведінку гравця турків Гуті, який показав нашим глядачам непристойний жест руки.

Звучить фінальний свисток, Динамо за підсумками двох матчів перемагає з рахунком 8-1 і таким чином виходить у 1/8 фіналу Ліги Європи

Суперником киян на цій стадії змагань буде англійський Манчестер сіті. Перша гра за участю цих команд відбудеться вже 10 березня у столиці України. Повторна – 17 березня в Манчестері.

Звісно що суперник буде цього разу набагато сильніший, але як кажуть: «Гра все покаже, м’яч круглий».