Футбол. Ліга Європи. Металіст 0:4 Байєр (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Металіст 0:4 Байєр (відео)

Металіст програє Байєру

Сьогодні у Європі продовжується великий футбольний день, тривають матчі ліги Європи.

У першому поєдинку 1/16 фіналу наш харківський Металіст вдома приймав німецький Байєр.

На жаль, українська команда розгромно поступилися із рахунком 0-4.

Після такої гри навіть не хочеться нічого говорити.

Нас просто опустили з небес на землю. Напевно за високо ми злетіли. Хтось скаже, що не вистачало Металісту Папи Гує, Едмара і Девіча, які по різним причинам пропускали цю гру.

Та від цього не легше. Класна команда має мати ким замінити відсутніх гравців.

Цей матч вкотре показав, що наявність дорогих футболістів, яких накупив харківський клуб цієї зими ще не означає результат.

Байєр переграв нас по всіх статтях. Хто дивився гру, той погодиться з моєю думкою.

За весь поєдинок ми Металіст створив один на пів момент і той ми не реалізували. Німці ж навпаки грали грамотно і повністю використовували свої моменти.

23 хвилина – чудова атака вдається німцям, стінка, простріл і Дердійок за повної бездіяльності наших захисників відкриває рахунок у грі.

72 хвилина – Ренато Аугусто прокинув Дишленковича, м’яч летів у порожні ворота, Вільягра вибивав, але потрапив у Гонсало Кастро від якого м’яч відскочив у ворота!

Також читайте:   Футбол. Ліга чемпіонів. АПОЕЛ 0:2 Шахтар (відео)

А в кінці поєдинку і взагалі було побоїще. Таке враження, що якби не прозвучав фінальний свисток рахунок міг би бути ще більшим.

90 хвилина – вихід один на один, Сідней Сем спокійно обігрує Дишленковича і відправляє м’яч у порожні ворота!

92 хвилина – наші захисники знову дивляться на ворони. Знову ж Сем, на це раз свій гол він забиває ударом з лінії штрафної.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу гостей із розгромним рахунком 0-4. Такого результату українські вболівальники футболу явно не очікували.

Щось мені здається, що на гравців і тренерський штаб команди чекає дуже серйозна розмова та це вже їхні справи.

Гри сьогодні не було, гравці просто не розумілися один з одним. Лідер харків’ян Тайсон старався, але партнери його не розуміли.

Зрозуміло, що гра-відповідь тепер перетворюється на формальність, а команда Маркевича тепер може зосередитися виключно на чемпіонаті про що вони так заявляли перед початком матчів після зимової перерви.

У статті використано фото із сайту sovsport.ru.