Футбол. Румунія 2:2 по пен. 2-4 Україна (відео) - Блог про Львів

Футбол. Румунія 2:2 по пен. 2-4 Україна (відео)

Герой поєдинку

Вчора на Кіпрі розпочався товариський турнір за участю 4-х команд під назвою «Кубок Кіпра». У ньому приймають участь господарі збірна Кіпру, Швеція, Румунія і що приємно наша національна збірна.

У своєму півфінальному поєдинку українці зустрічалися із збірною Румунії.

Гра, нам на радість, завершилася перемогою наших співвітчизників у серії після матчевих з рахунком 4-2. Основний час поєдинку завершився внічию 2-2.

Що можна сказати по грі?

Її я би розділив на три частини:

1. Гра до відкриття рахунку.
2. Голи.
3. Гра після 2-2.

До того часу, коли Україна відкрила рахунок була скучна гра. Команди тримали м’яч переважно у центрі поля і діло як до такого загострення не доходило.

Гол українці забили зі штрафного.

23 хвилина – до м’яча підійшов Ярослав Ракицький і гарно пробив у кут воріт, де і стояв воротар румунів. Це звісно його помилка, але нам якось то самі знаєте.

Поки румуни приходили до тями ми забили вдруге.

32 хвилина – зразкова атака вдалася нашим футболістам, яку ударом завершив Артем Мілевський.

А потім посипалися ми. І знову ж нагадала про себе наша стара як світ хвороба при стандартних положеннях.

Також читайте:   Футбол. Шахтар 1:0 Карпати (відео)

34 хвилина – румунські футболісти подають кутовий і Алекса на добиванні скорочує рахунок.

А на останній хвилині першого тайму відзначається все то й же Алекса. І знову це відбувається після подачу кутового.

Перший тайм так і завершився за нічийного рахунку 2-2.

У другій половині зустрічі глядачі очікували ще голів, а їх якраз вже не було.

Команди знову зробили сумбур, який зрідка порушувався мінімальною небезпекою то біля наших, то біля румунських воріт.

А в останні хвилини ніхто вже не ризикував і всі були в очікуванні серії пенальті.

Додам що на неї під кінець гри тренер України випустив на поле досвідченого воротаря Шовковського. Він як відомо славиться відбиванням пенальті. І варто сказати Калитвинцев не прогадав.

Олександр потягнув дві пенальті, ми схибили лише раз (не забив Гусєв).

Україна перемагає і виходить у фінал, де на них чекає поєдинок із збірною Швеції. Це вже вам не Румунія і поєдинок обіцяє бути серйозним.

Додам, що відбудеться він сьогодні, 9 лютого і розпочнеться о 20 годині 30 хвилин.