Футзал. Чемпіонат України. Енергія-Тайм 5:0 Моноліт

Все йде за планом

Сьогодні вашому автору довелося побувати на матчі 16-ого туру чемпіонату України з футзалу. Зустрічалися між собою команди: львівська Енергія-Тайм і харківський Моноліт.

Гра, на радість львівських вболівальників, завершилася перемогою наших земляків із рахунком 5-0.

Після майже місячної паузи пов’язаної із товариськими матчами збірної нарешті відновився скандальний український чемпіонат.

Чому скандальний? А тому, що так як знімаються з чемпіонату команди цього року в ніякі рамки не вписується.

Та це як кажуть проблеми федерації, а ми глядачі хочемо гри і перемог від улюбленої команди.

На гру проти Енергії-Тайм цього разу приїхав харківський Моноліт. Як відомо, нещодавно ця команда поповнилася двома досвідченими гравцями колишнього Шахтаря Євгеном Юнаковим і воротарем Василем Сухомлиновим.

Перший сьогодні зіграв та нічим особливим він не відзначився як і в цілому вся команда. Харків’яни виглядали слабо і невідомо які цілі переслідує ця команда у чемпіонаті.

Моноліт має у своєму складі стільки досвідчених гравців і скільки пам’ятаю матчі за участю цієї команди завжди грають слабо.

Розпочався поєдинок із супер момента харків’ян. Баєв вийшов сам-на-сам із воротарем Енергії-Тайму, але кіпер львів’ян Кардаш врятував команду.

І тут же спрацювало старе футбольне правило: «Не забиваєш ти – забивають тобі».

Також читайте:   Товариський матч № 1. Словенія (ж) – Україна (ж) – 1:2 + ВІДЕО

6 хвилина – після чудового пасу Павленка відзначився Овсянников, який добив м’яч у сітку.

Після цього епізоду як-то кажуть пішла жара.

8 хвилина – відзначається Рогачов ударом метрів із 7-ми.

12 хвилина – після прострілу Струка забиває Романов

16 хвилина – індивідуальні дії продемонстрував Задорожний, який обіграв захисника і точно пробив у ближній кут воріт Моноліта.

4-0 – рахунок першого тайму.

У другій половині гри львівська команда збавила оберти. Та це не завадило їм ще раз відзначитися.

Після чудової контратаки гол на свій рахунок записав Максим Павленко.

Моноліт же пробував врятувати гру випустивши 5-ого польового гравця та це нічого не дало.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу команди Енергія-Тайм із рахунком 5-0.

Результати решти матчів 16-ого туру наступні:

Локомотив 1:1 ЛТК

Ураган 6:3 ПФС.

Не встигли команди зіграти один тур, як наступає знову пауза, на цей раз пов’язана знову із матчами збірної, але це вже будуть не товариські матчі, а відбіркові до чемпіонату Європи.

Наступний 17-й тур відбудеться аж 4 березня, а свою чергову гру Енергія-Тайм зіграє аж 19 березня. У цей день наші земляки зустрічатимуться на виїзді із луганським ЛТК.

У публікації використано фото із сайту galsports.com.