Футбол. Чемпіонат України. Карпати 3:1 Іллічівець (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 3:1 Іллічівець (відео)

Карпати перемагають Іллічівець

У черговому, а за ліком 24-ому, турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на власному полі приймали гостей із Маріуполя, а саме команду Іллічівець.

Гра, на радість львівських фанатів футболу, завершилася перемогою наших земляків із рахунком 3-1.

Після перемоги у минулому турі над Волинню, від Карпат очікували продовження переможної серії, тим більше, що суперник у цьому поєдинку у нас був не з найсильніших.

Не встиг поєдинок розпочатися як гості із берегів Азовського моря забили.

7 хвилина – Іллічівець заробляє штрафний і Ярошенко чудовим обвідним ударом вколочує шкіряного у сітку воріт.

Після цього епізоду Карпати забрали ініціативу у свої руки і до кінця поєдинку її вже не відпускали.

Ініціатива ініціативою, а без голів не переможеш.

А забили перший свій гол карпатівці на 28 хвилині.

Сергій Зеньов (змінив у стартовому складі Лукаса) навісив зліва у штрафну і Ігор Худоб’як ефектним ударом головою зрівняв рахунок.

До речі, про склад. Після великої перерви на полі з’явився бразилець Батіста, який відновився після травми.

За нічийного рахунку і завершився перший тайм поєдинку.

Друга половина зустрічі – це вагома перевага львівської команди, але знову ж не було забитих голів. Але, це тривало до пори до часу.

Також читайте:   "Цікаве про футзал": перший чемпіонат світу

Поки за шість хвилин до кінця поєдинку не відбувся ключовий епізод зустрічі.

Під час навісу у штрафну маріупольської команди, гравець Іллічівця зіграв рукою і суддя вказав на «точку».

Чи було пенальті важко сказати, навіть повтор достеменно не показав чи грав гравець Іллічівця рукою.

Ткачук з пенальті був точним. Йшла 84 хвилина.

А жирну крапку у грі поставив Олег Голодюк.

94 хвилина – після передачі Лукаса Голодюк увірвався у штрафну гостей і чудовим ударом увігнав шкіряного у сітку воріт маріупольців.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Карпат із рахунком 3-1.

Після 24-ого туру наші земляки набирають 42 очки і надалі посідають 5-ту сходинку у турнірній таблиці. Від Дніпра, який йде на 4-ому місці їх відділяє лише 1 очко.

Наступний 25-ий тур чемпіонату відбудеться 15 – 18 квітня.

Львівські Карпати свій поєдинок проведуть 15 квітня.

У цей день вони на виїзді будуть зустрічатися із київською Оболонню. Початок гри о 17 годині. Пряма трансляція на Першому національному каналі.

У публікації використано фото із сайту galsports.com.