Футбол. Ліга Європи. Динамо 1:1 Брага (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Динамо 1:1 Брага (відео)

Все буде ок?

У першому чвертьфінальному поєдинку Ліги Європи київське Динамо на своєму полі приймало португальську Брагу.

На жаль, гра завершилася не так, як ми хотіли, а саме результативною нічиєю 1-1.

Після вчорашнього фіаско чемпіона країни донецького Шахтаря від Барселони , сьогодні українські вболівальники футболу очікували тільки перемоги.

І варто сказати, на перших порах це вдавалося.

Ще б пак, не встигла гра розпочатися, як динамівці відкрили рахунок.

6 хвилина – Попов зробив хорошу діагональну передачу на Гусєва, Олег у свою чергу навісив на Ярмоленка і Андрій ударом головою відкрив рахунок.

Кращого початку не придумаєш.

Але, але і знову ж але….

Не встигли ми натішитися, як пропустили і то не гості забили, а забили ми собі самі.

14 хвилина – португальці подають кутовий і м’яч від ноги Вукоєвича залітає у сітку воріт.

Оце так. 🙁

Цей гол трішки надломив киян і Брага почала поступово пристосовуватися до суперника.

Не скажу, що Динамо нічого не створювало, моменти були і досить хороші. Чого лише варті удари Кравця і Гусєва.

Але, так і за нічийного рахунку 1-1 і завершився перший тайм.

Також читайте:   Сьогодні стартує новий чемпіонат України з футболу. Чого слід чекати?

Початок другого тайму ознаменувався виходом на поле ветерана команди Андрія Шевченка. Але, якби тренер Динамо знав, що буде потім, він би цієї заміни не робив.

За якихось 15 хвилин Андрій встиг заробити два гірчичники і як наслідок покинув поле.

Остання жовта карточка – це взагалі дурдом. Суддя зафіксував офсайд, просвистів раз, другий, але футболіст і далі був з м’ячем. Вилучення по ділу, що би там хто не говорив.

Після цього епізоду гра зламалася. Динамо не могло, а Брага не хотіла йти вперед, бо результат їх задовольняв.

Як наслідок моментів не було ні в одної, ні в іншої команди, а супроводжувалася під свист фанів.

Звучить фінальний свисток, який фіксує нічию 1-1.

Тепер шанси на вихід у півфінал безумовно кращі у португальської команди, але ще нічого не втрачено і 14 квітня можна все виправити.