Футзал. Чемпіонат України. Енергія 5:1 ПФС (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Енергія 5:1 ПФС (відео)

Герой поєдинку

У третьому поєдинку серії плей-офф чемпіонату України з фут залу львівська Енергія на своєму майданчику зустрічалася із командою із Севастополя ПФС.

Гра, на радість львівської публіки, завершилася перемогою саме Енергії із рахунком 5-1.

Після обміну перемогами у Севастополі на команди очікують поєдинки у місті Лева і один з них відбувся сьогодні.

Цікава ця команда ПФС, що не кажіть.

Своїм суперникам по чемпіонату вона поступається по всіх статтях, але все рівно намагається створити сенсацію.

Чого вартує тільки їхня гра із 5-тим польовим гравцем. Не кожна команда вищої ліги може собі таке дозволити і ще й з початку поєдинку.

А команда, яку тренує Олег Безуглий, з перших хвилин поєдинку проти Енергії почала гру із воротарем-моталою.

До пори до часу це у них вдавалося достатньо добре, аж поки на 12 хвилині вони собі не привезли гол.

Обрізався хтось із гравців Севастополя і Валерій Легчанов ударом із своєї половини поля відкрив рахунок у зустрічі.

Варто сказати, що хто дивився цей поєдинок погодиться зі мною, що команда із берегів Чорного моря майже всі голи собі привезла сама. Але, про це згодом.

Після забитого голу мало хто сподівався що ПФС зможе відігратися, а вони взяли і це зробили.

16 хвилина – чудовий удар вдався Яблонському і м’яч пролетів між ніг кіпера львів’ян Володимира Кардаша.

Також читайте:   Товариський матч № 1. Угорщина – Україна – 1:2 + ВІДЕО

За нічийного рахунку і завершився перший тайм поєдинку.

На другу половину зустрічі вийшов вже інший воротар Енергії – Влад Лисенко, якого до кінця поєдинку гравці команди суперника так і не змогли розмочити.

Натомість у свої ворота Севастополь пропустив ще 4 рази.

25 хвилина – кіпер гостей побіг замінятися на 5-ого польового і невдало вибив шкіряного, який підхопив Овсянников і чудовим ударом подвоїв рахунок.

27 хвилина – знову ж невдалі дії воротаря гостей і Павленко добиває «сферу» у сітку воріт.

37 хвилина – ПФС заробляє щостий командний фол і Легчанов з 10-ти метрового потроює рахунок.

І на кінець крапку у зустрічі ставить на 39 хвилині невгамовний Легчанов, який оформляє хет-трик.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу наших земляків із переконливим рахунком 5-1. А це означає, що рахунок у серії між цими командами стає 2-1 на користь Енергії.

Четверта гра між Енергією і ПФС відбудеться 22 квітня. Початок о 16 годині.

Сподіваємося, що саме вона визначить переможця у цій парі достроково.